Дніпро всуху виграв сезонну серію у Черкаських Мавп

Черкаські Мавпи та Дніпро проводили свою останню зустріч у регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч цього сезону.

Чемпіони України краще почали гру та впевенено володіли перевагою протягом усієї першої частини матчу. Команда Дениса Журавльова, захопивши лідерство, не віддавала її до великої перерви, пішовши відпочивати за максиммальних “+13”.

Дніпро мав перевагу за всіма показникам: відсотком реалізації, як з середньої, так і з дальньої дистанції, перевагу на підбираннях, в очках другого шансу та у швидкому відриві. Журавльов запровадив широку ротацію, загравши ще до великої перерви 11 гравців. Мавпи виявились не готові до такої гри чемпіона та, віддавши дві стартові чверті, пропустили 49 очок, які свідчать про не надто якісний захист господарів.

Глобальних змін у сюжеті після великої перерви не відбулося. Дніпро продовжував домінувати і не дозволив господарям зробити навіть натяк на повернення у гру. Всі 12 гравців, окрім Шунделя, набрали очки у складі чемпіона України і жоден не зіграв більше 23 хвилин. Широка ротація, командна робота на обох кінцях майданчику і банальна свіжість дозволили Дніпру здобути впевнену перемогу над Мавпами. Дніпряни здолали черкасців вчетверте у сезоні, вигравши матч з рахунком 87:72.

Найкращий гравець

У цій грі важко виокремити топ-гравця, адже Дніпро відіграв максимально командно. Але традиційно відмінні організаторські дії Ді Джея Купера, який набрав 6 очок, зробив 9 передач, 4 підбирання та 2 перехоплення за 19 хвилин на майданчику, дозволили йому стати найкращим за ефективністю у складі своєї команди (РЕ 17).

Наступні матчі

Дніпро 14 квітня вдома протистоятиме Київ-Баскету, а Мавпи у цей же день на виїзді гратимуть проти Запоріжжя.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи — Дніпро 72:87 (19:27, 17:22, 21:29, 15:9)

Черкаські Мавпи: Райт 18 + 7 підбирань, Камерон 17 + 6 передач, Скапінцев 13 + 8 підбирань + 3 передачі, Ткаченко 7, Попов 4 — старт, Янг 9, Бондаренко 2, Сергеєв 2, Токовенко 0, Мельник 0, Руслов 0

Дніпро: Террелл 15, Тимофеєнко 13, Закурдаєв 9 + 4 підбирання, Кравцов 8 + 2 перехоплення, Купер 6 + 9 передач + 4 підбирання — старт, Глєбюов 10, Санон 9 + 5 підбирань + 4 передчі - 4 втрат, Бобров 8, Натяжко 4, Корнієнко 3 + 6 підбирань, Коломойський 2, Шундель 0

Кияни вдруге перемогли вдома Черкаські Мавпи в плей-оф
Тернопіль програв Запоріжжю у своєму дебютному матчі в плей-оф: відео коментарів
Відео14.05.2021
Господарі змогли зберегти перевагу у заключній чверті і перемогти - 83:69
Прометей – Хімік: відео пресконференції
Прометей та Хімік грають стартовий поєдинок чвертьфіналу Суперліги Паріматч
Київ-Баскет – Черкаські Мавпи: відео коментарів
Київ-Баскет та Черкаські Мавпи зіграли другий поєдинок чвертьфіналу Суперліги Паріматч
БК Запоріжжя переміг Тернопіль у першому матчі серії
Підопічні Валерія Плеханова переграли суперника – 83:69
Запоріжжя – Тернопіль: онлайн відеотрансляція пресконференції
Запоріжжя та Тернопіль грають стартовий поєдинок чвертьфіналу Суперліги Паріматч
Потужний сезон від Майка Кеффі: хайлайти MVP регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч