Дніпро впевнено переграв Тернопіль і здобув третю перемогу поспіль

БК Дніпро на виїзді зміг перемогти Тернопіль, ведучи в рахунку від старту зустрічі - 83:70.

Хід матчу

У першій чверті кількість створених моментів була більшою у Тернополя, але реалізація підводила. З 19 кидків з гри, лише 6 влучили у ціль, тоді як дніпряни реалізували 7 з 15. Окрім цього, підопічні Дмитра Забірченка програли боротьбу під щитами (8 проти 13). В середині 10-хвилинки Дніпро вів +10 і здавалося, що з такою грою, перевагу чинні чемпіони України не розгублять. Проте, Тернопіль почав ловити свого суперника на помилках, зробивши 6 перехоплень проти 3. Це дозволило їм скоротити відставання від Дніпра до 4 очок.

Та в наступній чверті підопічні Дениса Журавльова врахували досвід попереднього відрізку. І хоча один з лідерів команди Джаред Террелл був присутній в заявці, але не переодягнувся, вони збільшили відсоток влучань з 46 до 51 і менше почали втрачати м’яч і більше його перехоплювати. Також дніпряни нарощували свою перевагу під щитами, зробивши за першу половину матчу 23 підбирання проти 15. Як підсумок, на перерву вони пішли з солідною перевагою +14.

Після відпочинку дніпряни увімкнули максимальну передачу. Свої перші 5 очок у матчі набрав новачок команди В’ячеслав Бобров, який двічі вбив м’яч у кошик данками і закинув один штрафний кидок. Також, по одному триочковому реалізували Корнієнко та Закурдаєв, 2 влучні кидки з фарби закинули Глєбов та Шундель і по одному Кравцов та Дугат. Це дозволило збільшити перевагу над Тернополем до +16.

Проте, підопічні Дмитра Забірченка не здавалися. Чудова гра Головчика, який закинув один з фарби та два тричокові, і два реалізовані штрафні Уорда за 5 хвилин до кінця, змусили брати Дениса Журавльова тайм-аут. Це трохи збило кураж Тернополя і Дніпро зміг зберегти перевагу +13 та перемогти 83:70.

Герої матчу

Найкращим у поєдинку став гравець Дніпра Анатолій Шундель. Він набрав  16 очок, що є найкращим результатом у матчі. Також в його активі 2 підбирання та 3 передачі. РЕ 16.

Суперліга Парітматч. Регулярний чемпіонат

Львів. ПС Галичина

Тернопіль – Дніпро 70:83 (17:21, 15:25, 21:23, 17:14)

Тернопіль: Боуі 4 очок + 2 підбирань + 2 передач, Югба 6 очок + 4 підбирань, Кальніченко 7 очок + 3 підбирань + 4 передач, Агафонов 9 очок + 6 підбирань + 1 передач, Кольченко 15 очок + 2 передач, Буренко 13 очок + 2 підбирань + 1 передач, Уорд 7 очок + 10 підбирань

Дніпро: Дугат 11 очок + 5 підбирань + 1 передач, Тимофеєнко 10 очок + 4 підбирань + 1 передач, Закурдаєв 12 очок + 6 підбирань + 3 передач, Кравцов 7 очок + 6 підбирань + 2 передач, Глєбов 12 очок + 6 підбирань + 3 передач, Коломойський 5 очок + 2 підбирань, Шундель 16 очок + 2 підбирань + 3 передач, Корнієкно 5 очок + 5 підбирань + 1передач

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату