Дніпро впевнено переграв Черкаських Мавп і здобув шосту перемогу поспіль

Підопічні Дениса Журавальова впевнено переграли суперника - 74:55.

Хід матчу

Перша чверть пройшла за більш-менш рівної боротьби.  Мавпи зробили 11 підбирань, тоді як дніпряни - 7. Обидві команди влучили по 6 разів з гри, але підопічні Дениса Журавльова закинули на 1 штрафний кидок більше. Це і дозволило їм мінімально повести +1.

Та вже в другій частині дніпряни почали вириватися вперед. Вони досі програвали у боротьбі під щитом (17 проти 20), але почали більше кидати і відповідно влучати. Чинні чемпіони України розписалися у кошику суперника 9 разів, тоді як у відповідь пропустили лише 4 постріли. Чудово себе показала і лава Дніпра, набравши на момент завершення другої чверті 18 очок проти 5 у суперника.

Після великої перерви сценарій матчу не змінився. Гравець Дніпра Анатолій Шундель продовжував демонструвати чудову влучність у 85 відсотків закинувши 6 пострілів з 7 (2/3 двоочкових, 4/4 триочкових). Також, максимальну передачу увімкнули і його партнери. Триочкові від Санона, Коломойського, Глєбова, Террелла дозволили повести +26.

Заключну частину підопічні Дениса Журавльова програли 8:15. Проте, аби господарям щось виправити, такого ривка було замало. Загалом, Мавпам вдалося набрати з фарби  32 очки проти 28 у суперника, але гості реалізували 9 триочкових проти 4. Також, 37 очок у лави Дніпра  проти 11 зробили свою справу. Як підсумок, впевнена перемога Дніпра – 74:55.

Герої мачту

Найкращим у матчі став Анатолій Шундель. Гравець Дніпра набрав 18 очок, показавши чудову влучність у 85 відсотків (2/3 двоочкових, 4/4 триочкових) + 2 штрафних. Також у нього в активі 2 передачі та 2 підбирання. РЕ 21.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Черкаси. ПС Будівельник

Черкаські Мавпи – Дніпро 55:74 (15:16, 10:18, 15:32, 15:8)

Черкаські Мавпи: Попов 15 очок + 4 підбирань, Конєв 14 очок + 5 підбирань + 3 передач, Дзюба 4 очок + 2 підбирань, Скапінцев 9 очок + 13 підбирань, Бондаренко 5 очок + 3 підбирань + 1 передач, Сергеєв 6 очок + 6 підбирань

Дніпро: Дугат 7 очок + 9 підбирань + 3 передач, Тимофеєнко 9 очок + 5 підбирань, Террелл 11 очок + 2 підбирань, Глєбов 8 очок + 2 підбирань + 1 передач, Шундель 18 очок + 2 підбирань + 2 передач, Бобров 9 очок + 4 підбирань + 2 передач, Санон 5 очок + 4 передач

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату