Дніпро вперше в сезоні переміг Київ-Баскет

Чемпіон України Дніпро в центральному матчі тижня на домашньому майданчику приймав лідера чемпіоната Київ-Баскет.

Суперники провели рівну першу чверть. Обидві команди набрали половину очок через фарбу, в обох колективів вдало до гри увійшли гравці лави запасних, зокрема бігмен гостей Сергій Павлов, який за першу чверть приніс своїй оманді 8 очок.

Але в другій чверті Дніпру вдався дуже солідний ривок. Команда Дениса Журавльова за три стартові хвилини оформила спурт 16:0. Господарі грали швидко, з непоганим відсотком реілізовували триочковчі кидки та відмінно використали те що, кияни початок другої чверті відверто проспали.

Другу половини другої десятихвилинки краще провели вже саме гості, які до цього встигли втратити Павла Крутоуса який залишив гру достроково через два технічних фоли. Можливо саме втрата важливого гравця трохи змотивувала Київ-Баскет. Команда Айнарса Багатскіса відповіла своїм міні-ривком, але віддала супернику занадто багато і програла половину “-7”.

Після великої перерви господарі майданчику лідерство супернику вже не віддали. Дніпро декілька разів повертався на дистанцію 10+, кияни, в свою чергу, зробили декілька спроб повернутися до гри. Але кожного разу у господарів знаходилась відповідь для суперника.

Ключовим дня команди Журавльова став показник реалізації триочкових — 11 з 22 (50%), що в певній мірі дозволило господарям нівелювати тотально програний щит. Київ-Баскет серйозно виграв підбирання, але використати додаткові можливості як слід команда Багатскіса не змогла, реалізувавши лише 41% кидків з гри та 30% з дальної дистанції.

Дніпро довів матч до впевненої перемоги, вперше в сезоні здолавши Київ-Баскет — 90:79. Ця перемога трохи наблизила команду Журавльова до суперника, але кияни продовжують утримувати лідерську позицію.

Накращий гравець

Вчергове свої відмінні якості організатора атак продемонстрував розігруючий Дніпра Ді Джей Купер, який до 9 очок додав 11 асистів, а також 4 перехоплення (РЕ 21).

Наступні матчі

Дніпро вже 16 квітня вдома зіграє проти Тернополя, а Київ-Баскет у цей жк день на виїзді протистоятиме Харківським Соколам.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро — Київ-Баскет 90:79 (20:20, 26:19, 19:17, 25:23)

Дніпро: Глєбов 16, Кравцов 15 + 5 підбирань - 4 втрати, Купер 9 + 11 передач + 4 перехоплення, Тимофеєнко 5, Террелл 5 — старт Санон 11 + 5 підбирань - 3 втрати, Бобров 10 + 7 підбирань + 4 передачі, Шундель 8, Закурдаєв 8, Натяжко 3, Коломойський 0 , Корнієнко 0

Київ-Баскет: Янг 10 + 5 передач, Ковальов 9 + 4 підбирання, Близнюк 6 + 8 передач, Крутоус 6, Коренюк 6 + 8 підбирань — старт, Павлов 16, Мішула 13, Мессі 11, Тібодо 2 + 6 підбирань, Шевчук 0

Будівельник переміг Дніпро в першому чвертьфіналі Суперліги Паріматч: відео хайлайтів
Валерій Плеханов: команда Запоріжжя недобрала багато очок через пандемію
Тренер запоріжців підбив підсумки виступу в регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч
Київ-Баскет відкрив рахунок у серії з Черкаськими Мавпами: відео коментарів
Відео12.05.2021
Команда Айнарса Багатскіса впевнено виграла перший матч 1/4 фіналу
Київ-Баскет – Черкаські Мавпи: відео коментарів
Київ-Баскет та Черкаські Мавпи стартують у чвертьфіналі Суперліги Паріматч
Прометей проти Хіміка: розклад матчів серії 1/4 фіналу плей-оф Суперліги Паріматч
Чвертьфінальна серія між командами розпочнеться вже 14-го травня
До плей-оф готові: найкращі гравці регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч
Гравці продемонстрували стабільну гру і високий рівень майстерності
Київ-Баскет проти Черкаських Мавп: розклад матчів серії 1/4 фіналу плей-оф Суперліги Паріматч
До вашої уваги дати та час початку матчів протистояння першого раунду
Дмитро Забірченко: мені буде цікаво грати в плей-оф Суперліги проти свого вчителя
Тренер БК Тернопіль про підсумки регулярного чемпіонату та налаштованість на боротьбу в плей-оф