Дніпро у важкому домашньому матчі здолав Черкаські Мавпи

Дніпро приймав Черкаські Мавпи у стартовій грі в регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч 2020/21.

Господарі не надто впевнено розпочали матч, чим скористалися Мавпи. Команда Максима Міхельсона за рахунок 13 очок Кобця у першій чверті заволоділа перевагою, а Дніпро відповів вже у другій.

Підопічні Дениса Журавльова навіть без Фесенка, Санона та Корнієнка у заявці мали перевагу у глибині ростера над Мавпами, які в цьому матчі не могли розраховувати на Камерона Джонса, Лакі Джонса, Хаджифейзовича та Ткаченка. Гості почали робити більше втрат у нападі та помилок у захисті. Дніпро почав регулярніше набирати очкі у швидкому нападі та збільшував домінування у трисекундній. Як підсумок, на велику перерву команди пішли за +5 для господарів.

Здавалось би, Дніпро остаточно заволодів перевагою вже в дебюті другої половини, але у гостей була відповідь у вигляді ривка 9:2 імені Скапінцева та Бондаренка, які відправили господарів на тайм-аут. Дніпро не пришов до тями і після “хвилини” і, віддавши чверть Мавпам, отримав неочікувані “-3” перед стартом заключної чверті.

Заключна чверть перетворилася на протистояння Кобець проти Дніпра. Мавпи догравали матч всімох, швидко втративши чере перебір фолів досвідченого Попова. Кожне друге володіння Мавп завершував Кобець, причому завершував результативно.

Втратили шанси на перемогу гості з 5-м фолом саме Кобця, який провів просто феноменальний матч у нападі. Дніпро зусиллями Террелла, який реалізував серію дальніх атак, зумів дотиснути знекровленого суперника. Мавпи завершували матч п’ятіркою Нагорний - Бондаренко - Товкач - Дзюба - Скапінцев і ні сил, ні досвіду гостям у кінцівці не вистачило.

Дніпро не зумів продемонструвати якісну гру на старті сезону, але здобув важчилезну перемогу з рахунком 85:78.

Олександр Кобець за 36 хвилин на майданчику набрав 38 очок (6/12 двоочкових, 5/11 триочкових, 11/12 штрафних), зробив 8 підбирань, 2 перехоплення, 1 передачу та 1 блок-шот (РЕ 31).

Недарма БК "Дніпро" перепідписали цього хлопця на сезон 2020/21 Джаред Террелл - кращий гравець матчу БК «Дніпро» vs БК Черкаські Мавпи #баскетболповернувся

Posted by ФБУ - Федерація баскетболу України on Saturday, October 10, 2020

MVP матчу став американський захисник Дніпра Джаред Террелл, який завдяки серії дальніх влучань став героєм клатчу та завершив гру із 32 очками в активі (1/5 двоочкових, 7/10 триочкових, 9/10 штрафних), 2 підбираннями, 2 передачами та 2 перехопленнями (РЕ 29).

Дніпро наступний матч зіграє 16 жовтня в Києві проти Будівельника, а Черкаські Мавпи у цей же день вдома протистоятимуть іншому столичному клубу Київ-Баскету.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро - Черкаські Мавпи 85:78 (18:21, 24:16, 14:22, 29:19)

Дніпро: Террелл 32, Дугат 13 + 7 передач + 4 підбирання - 4 втрати, Бондарчук 9, Кравцов 8 + 7 підбирань + 3 передачі, Тимофеєнко 4 + 7 підбирань - старт, Закурдаєв 9 + 4 передачі, Глєбов 4 + 9 підбирань + 5 передач, Шундель 6

Черкаські Мавпи: Кобець 38 + 8 підбирань - 6 втрат, Бондаренко 11 + 5 передач, Попов 11, Скапінцев 8 + 12 підбирань, Дзюба 3 — старт, Скіра 4 + 6 підбирань, Товкач 3, Нагорний 0

Майкл Джейкобсон: я вражений новим досвідом в Україні
Американський легіонер Київ-Баскета розповів про знайомство з новою країною, новим чемпіонатом про очікування від сезону та інше
Станіслав Овдєєнко: ніколи не мріяв стати тренером
Асистент головного тренера Запоріжжя розповів про особливості роботи, ситуацію в команді, дебют в якості головного тренера та інше
Суперліга Паріматч: результати 19-22 листопада
У Суперлізі Паріматч відбулися поєдинки регулярного чемпіонату
Відео топ-моментів Суперліги Паріматч 19-20 листопада
Як Миколаїв перемагав Харківських Соколів: фотогалерея
Команда Валентина Берестнєва перемогла Харківських Соколів у день народження тренера
Друга перемога Миколаєва: відео коментарів