Дніпро розгромив Хімік та скоротив відставання у серії

Дніпро приймав Хімік в третьому матчі півфінальної серії Суперліги Парі-Матч.

Старт матчу перетворися для южненців на справжній кошмар. Команда Віталія Степановського свої перші очки в дебютній чверті набрала лише на... 10-й хвилині! До цього гості встигли пропустити 25 балів і в підсумку завершили стартовий відрізок за рахунку 2:27. Дніпро, в свою чергу, реалізував 11 з 15 кидків з гри (2/5 триочкових) за 9 результативних передач – команда Дениса Журавльова в цей день почувала себе дуже комфортно.

Господарі, до складу яких після травми повернувся Натяжко, продовжили збільшувати перевагу і в другій чверті, вигравши її 21:14. Гості виглядали приреченеми і завершили першу половину за 18% реалізації кидків з гри при 0 з 10 дальніх спроб. На велику перерву суперники пішли за шокуючого рахунку 48:16 на користь Дніпра. Всі 10 гравців господарів, які виходили на майданчик в першій половині, встигли відзначитись набраними балами.

На жаль, друга половина стала лише формальністю. Хімік не зумів повернутись до гри і вирішив не витрачати сили перед четвертим матчем серії, давши відпочинок своїм лідерам у заключній чверті. Дніпро, зробивши вбивчий ривок у першій десятихвилинці, домінував протягом всього матчу, який довів до переконливої перемоги з рахунком 90:53.

Четвертіий матч серії команди проведуть в суботу, 13 квітня, в Дніпрі о 14:00.

Суперліга Парі-Матч. Плей-оф

Півфінал, третій матч

Дніпро – Хімік 90:53 (27:2, 20:14, 21:19, 22:18)

Дніпро: Мішула 11 + 3 підбирання + 3 передачі, Глєбов 8 + 6 підбирань + 6 передач – 3 втрати, Тимофеєнко 8 + 4 підбирання, Натяжко 6 + 9 підбирань, Вільховецький 3 + 3 передачі + 2 підбирання – старт, Фесенко 16 + 10 підбирань – 4 втрати, Закурдаєв 12, Шундель 10, Сізов 10 + 8 підбирань + 3 передачі, Кожем’якін 6

Хімік: Антіпов 6, Войналович 4, Джонс 4 + 4 підбирання, Едвін 4 + 2 перехоплення + 2 передачі – 3 втрати, Рябчук 0 – старт, Павлов 15 + 4 підбирання, Марченко 15 + 3 підбирання + 3 передачі, Сидоров 5, Козак 0, Ковальов 0

Рахунок у серії – 1:2

Володимир Коваль: В півфіналі на нас чекає принциповий суперник — Черкаські Мавпи
Учасники матчу Політехніка-Галичина — Дніпро підбили підсумки серії
Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.