Дніпро програв Турк Телекому у контрольному матчі

Володар Кубку України Дніпро провів черговий контрольний матч, в рамках підготовки до нового сезону.

Читайте: Дніпро переміг на старті турніру в Туреччині

Команда Дениса Журавльова на зборі у Туреччині програла чвертьфіналісту минулого сезону турецької ліги Турк Телекому - 71:77.

Ключовий ривок суперник українського клубу зробив у третій чверті, у заключній Дніпро зробив ривок у відповідь, але наздогнати турків не зумів.

Команда Журавльова мала тотальну перевагу на підбираннях (53 - 35), але атакувала з гіршим відсотком та гірше рухала м’яч у нападі.

Найрезультативнішим у складі Дніпра став Іссуф Санон, який вийшовши з лави, набрав 17 очок.

В суботу, 14 вересня, Дніпро проведе товариський поєдинок з турецькою Каршиякою.

Турк Телеком (Туреччина) — Дніпро 77:71 (15:16, 26:20, 23:13, 11:22)

Дніпро: Тимофеєнко 14 + 10 підбирань - 4 втрати, Дугат 13 + 7 підбирань, Фесенко 13 + 12 підбирань, Глебов 0 + 4 передачі, Сизов 0 - старт, Санон 17 + 3 підбирання + 2 передачі, Чумаков 6 + 5 підбирань, Бондарчук 4 + 6 підбирань, Шундель 3, Коломойський 1 + 4 підбирання

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.