Дніпро програв Левськи в Кубку Європи FIBA

Дніпро проводив черговий виїзний матч в Кубку Європи – цього разу колектив Дениса Журавльова грав у Болгарії проти Левськи.

Наша команда впевнено розпочала матч, зробивши ривок 13:8 у дебюті гри, однак друга частина першої чверті залишилась за господарями. Левськи відіграв відрізок більш агресивно на обох сторонах майданчика, реалізував 70% кидків з гри і, незважаючи на програне підбирання, виграв чверть “+5”. Дніпро, навпаки, мав проблеми з реалізацією своїх атак, та дозволив супернику ще за першу чверть пробити 10 штрафних.

Друга чверть пройшла більш рівно, що мало своє відображення і на табло – 10-хвилинку команди відіграли з рахунком 22:22 і пішли на велику перерву за тих самих 5 очок переваги господарів.

Протягом усієї третьої чверті Дніпро був за крок, щоб повернути собі лідерство і зробив це, причому в доволі ефектному стилі. Іссуф Санон пішов у прохід і з сиреною данком вивів команду вперед - у Дніпра “+1” перед заключною чвертю. Гості додали у захисті, спровокували у суперника 6 втрат за 10-хвилинний відрізок та остаточно повернулись у матч перед його вирішальним відрізком.

На жаль, втримати перевагу у заключній чверті команді Журавльова не вдалося. Суперники, як і протягом матчу, на фінішній дистанції йшли дуже близько і у вирішальну хвилину входили за одного очка переваги болагрського клубу. Однак жодна з атак Дніпра на перемогу результативною не стала. Левськи, в свою чергу, перевагу втримав і навіть зумів збільшити її до 7 очок, скориставшись невдалими рішеннями суперника. Дніпро дозволив болгарам виграти кінцівку та поступився з рахунком 78:85, залишившись єдиною комнадою в групі, яка не має в активі жодної перемоги.

Кубок Європи FIBA. 3-й тур

Левськи – Дніпро 85:78 (23:18, 22:22, 17:23, 23:15)

Дніпро: Дугат 12 + 4 передачі, Сизов 3, Закурдаєв 14, Тимофеєнко 6, Чумаков - старт; Шундель 17, Корнієнко 15 + 9 підбирань + 2 блок-шота, Санон 7 + 3 перехоплення, Коломойський, Глєбов 4

Будівельник стартує в Кубку Європи ФІБА
Український клуб зіграє проти італійського Бріндізі
Змінився розклад матчів Київ-Баскета у Кубку Європи ФІБА
Українська команда зіграє всі свої поєдинки другого раунду до 8 лютого
Київ-Баскет – Крайльсхайм: анонс матчу Кубку Європи ФІБА
Кияни зіграють вдома третій матч другого групового етапу
Київ-Баскет стартує в другому раунді Кубка Європи ФІБА: анонс матчу проти Антверпа
Команда Айнарса Багатскіса зіграє домашній єврокубковий матч
Кубок Європи ФІБА: змінився розклад матчів Київ-Баскета
Кияни продовжують боротьбу на другому етапі
Суперники українських клубів у єврокубках: Динамо Сассарі програє, решта - перемагає