Дніпро переграв Фрібург у першому матчі Кубка Європи ФІБА

Дніпро зміг переграти швейцарський Фрібург і виграти у першому матчі в Кубку Європи ФІБА – 62:57.

Хід матчу

Перша чверть пройшла за рівної боротьби, що і зафіксував рахунок – 14:14. Фрібург хіба що мав невелику перевагу під щитами – 12 підбирань проти 8. Проте, вже в наступній 10-хвилинці ця перевага значно зросла – 26 проти 16. Також, швейцарці реалізували 8 кидків, половина з яких триочкових, українці – 10 (1 з дальньої). Дніпро почав більше порушувати правила, через що Фрібург реалізував 8 штрафних, а він лише – 3. В першій чверті була рівна командна гра – 3 передачі проти 3, але вже у другій показники змінилися – 8 до 4. Це вилилося у те, що Фрібург повів у рахунку – 28:26.

Після перерви підопічні Дениса Журавльова змогли вирватися вперед. Вони реалізували 7 пострілів з фарби з 13 спроб, тоді як суперники 5 з 11. Постаралися Максим Закурдаєв, В’ячеслав Бобров, В’ячеслав Кравцов, Станіслав Тимофеєнко, Іссуф Санон, Анатолій Шундель та Максим Корнієнко. Завдяки їхнім очкам Дніпро повів +4.

В заключній частині українці змогли зберегти свою перевагу. Влучні Постріли Санона, Кравцова, Глєбова, Шунделя, чудова гра під щитами від Тимофеєнка та Террелла дозволили Дніпру перемогти в першому матчі Кубка Європи ФІБА – 62:57.

Кубок Європи ФІБА. Груповий етап

Польща. Влоцлавек

Фрібург – Дніпро 57:62 (14:14, 14:12, 11:17, 18:19)

Фрібург: Армстед 12 очок + 5 підбирань + 5 передач, Котюр 7 очок + 7 підбирань + 1 передач, Мбала 10 очок + 4 підбирань, Морріс 6 очок + 1 підбирань, Гарретт 12 очок + 6 підбирань, Гравет 10 очок + 7 підбирань + 2 передач

Дніпро: Санон 14 очок + 2 підбирань + 3 передач, Террелл 4 очок + 1 підбирань + 1 передач, Джетер 5 очок + 1 підбирань + 1 передач, Корнієнко 6 очок + 7 підбирань Кравцов 8 очок + 2 підбирань, Тимофеєнко 11 очок + 5 підбирань

Кияни зіграють вдома третій матч другого групового етапу
Київ-Баскет стартує в другому раунді Кубка Європи ФІБА: анонс матчу проти Антверпа
Команда Айнарса Багатскіса зіграє домашній єврокубковий матч
Кубок Європи ФІБА: змінився розклад матчів Київ-Баскета
Кияни продовжують боротьбу на другому етапі
Суперники українських клубів у єврокубках: Динамо Сассарі програє, решта - перемагає