Дніпро переграв Будівельник та здобув 10-ту перемогу в сезоні

Підопічні Дениса Журавльова вели у рахунку від самого старту і впевнено перемогли - 88:66.

Хід матчу

Дніпро та Будівельник від старту почали грати досить жорстко. У той чи інший відрізок першої половини деякі гравці зазнавали пошкоджень. Наприклад, капітан Дніпра Станіслав Тимофеєнко зловив удар по обличчю, а його партнер Анатолій Шундель відігравши 4 хвилини отримав розсічення брови. Та навіть не дивлячись на це, підопічні Дениса Журавльова змогли забрати в актив і першу і другу чверті. Вони перегравали суперника за передачами і більш влучніше стріляли. До того ж, Будівельник частіше фолив і дніпряни цим користувалися.

Після перерви ситуація не змінилася. Кияни намагалися скоротити відставання і поновити паритет. Їм вдалося наблизитися до суперника на відстань у 5 очок, але господарі повертали собі перевагу. Вдавалося це за рахунок влучних триочкових – 4 проти одного у суперника. Відзначалися Тимофеєнко, Дугат, Террелл та Глєбов. На заключну чверть Дніпро пішов ведучи +12.

В четвертій чверті впевненість у своїх діях підопічні Дениса Журавльова не втратили. Навпаки, вони відчували себе більш розкуто і змогли в середині 10-хвилинки зробити максимальну перевагу в матчі +22. Гості продовжували боротися до кінця, але на більше часу не вистачило – 66:88.

Герої матчу

Найкращим у поєдинку став Джаред Террелл, який набрав 18 очок, зробив 5 підбирань та 3 передачі.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Дніпро. СК Шинник

Дніпро – Будівельник 88:66 (20:16, 23:19, 20:16, 25:15)

Дніпро: Дугат 10 очок + 6 підбирань + 7 передач, Тимофеєнко 11 очок + 6 підбирань + 1 передач, Террелл 18 очок + 5 підбирань + 3 передач, Закурдаєв 12 очок + 1 передач, Глєбов 9 очок + 2 підбирань + 2 передач, Шундель 15 очок + 1 підбирань + 1 передач

Будівельник: Джонсон Джуніор 9 очок + 6 підбирань + 7 передач, Джонсон 11 очок + 8 підбирань + 1 передач, Анісімов 10 очок + 4 підбирань, Буртт 9 очок + 2 підбирань + 3 передач, Томас 7 очок + 5 підбирань + 2 передач

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Володимир Коваль: В півфіналі на нас чекає принциповий суперник — Черкаські Мавпи
Учасники матчу Політехніка-Галичина — Дніпро підбили підсумки серії
Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.