Дніпро обіграв Київ-Баскет у останньому матчі року в Суперлізі Парі-Матч

Команда Дениса Журавльова в гостях у столиці розібралася з місцевим Київ-Баскетом із рахунком 81:86.

Дніпрянин Кирило Фесенко у боротьбі з Владиславом Коренюком виграв стартове вкидання і вже за 12 секунд власноруч відкрив рахунок у матчі. Далі подвоїв перевагу Тимофеєнко, а господарі паркету змогли набрати бали лише наприкінці першої хвилини гри – точним був все той же Коренюк. Надалі гравці у жовтій формі зрівняли рахунок та вийшли вперед у матчі, проте не на довго. Дніпряни рахунок зрівняли і команди почали демонструвати своєрідні гойдалки та по черзі виходили в лідери. Лише наприкінці стартової чверті гості завдяки вдалим діям Сізова зуміли забезпечити собі мінімальний відрив у рахунку – 18:23.

У другому періоді колектив Багатскіса спробував повернути лідерство до своїх рук, але вдалося це господарям лише на шостій хвилині: точним був легіонер Київ-Баскету Кейсі Шеферд. Але розвинути успіх киянам не вдалося: господарі пропустили ривок 0:6 і знову перейшли у роль наздоганяючої команди. Дещо скоротив відставання наприкінці першої половини власним дальнім влучанням Петров, крапку в чверті з лінії штрафних поставив капітан Дніпра Станіслав Тимофеєнко – 38:41.

В другій половині матчу Київ-Баскет не припинив битися за перемогу та навіть вийшов вперед у рахунку в середині третьої десятихвилинки, проте, зусиль команди Айнарса Багатскіса вийвилося замало і сильнішими виявилися гравці Дніпра на чолі з Кирилом Фесенко, який став х-фактором гостей та заробив потужний дабл-дабл: 28 очок та 10 підбирань.

Суперліга Парі-Матч. Київ

Київ-Баскет – Дніпро 81:86 (18:23, 20:18, 16:18, 27:27 )

Київ-Баскет: Петров 11 + 5 передач, Крутоус 3, Шеферд 22 +4 підбирання + 5 передач, Павлов 4 +5 підбирань, Пустозвонов 6, Близнюк 8 + 6 підбирань, Коренюк 4, Кондраков 0, Хілл 10, Едвін 13 + 5 підбирань.

Дніпро: Дугат 13 + 7 передач, Закурдаєв 8 + 6 підбирань , Сізов 8 + 6 підбирань + 5 передач, Тимофеєнко 12 + 6 підбирань, Фесенко 28 + 10 підбирань, Чумаков 0, Шундель 4, Корнієнко 4, Глєбов 9.

Слідкуйте за нами у Facebook!

Слідкуйте за намі у Telegram!

Слідкуйте за нами у Instagram!

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.