Дніпро драматичною перемогою над Хіміком перервав серію поразок

Дніпро переміг вдома Хімік у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 85:83.

Хід матчу
Уже зі стартових хвилин на майданчику почалася рівна запекла боротьба. За першу половину господарі набрали сім очок переваги.

Для гостей така різниця нездоланною перешкодою не стала. Хімік у другій половині додав. Вирішальною в матчі мала стати заключна 10-хвилинка. На останніх хвилинах гра пішла за сценарієм традиційних для таких напружених поєдинків гойдалок.

За півтори хвилини до кінця ігрового часу рахунок був рівним – 81:81. На останніх секундах прорив Санона та два влучні штрафні від нього ж забезпечили Дніпру перевагу в два очки за дві секунди до кінця ігрового часу. Южненці все ж встигли вивести на дальній кидок свого снайпера Марченка, але цього разу той схибив. Тож Дніпро драматичною перемогою перервав серію з трьох поразок поспіль.

Герої матчу
Найрезультативнішим у Дніпра став Ісуф Санон – 13 очок, 5 підбирань. Саме його активність та результативність у заключних атаках стали вирішальними в матчі.

Наступний матч
Дніпро наступний матч грає також вдома – 7 березня проти Одеси. Хімік того ж дня гратиме в Харкові проти Соколів.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

5 березня
Дніпро. 19:00
Дніпро – Хімік (Южне) – 85:83 (21:19, 24:19, 22:26, 18:19)
Дніпро: Санон 13о + 5пд, Натяжко 11, Терел 11, Тимофеєнко 10, Шундель 9, Глєбов 9, Кравцов 8о + 6пд, Купер 7о + 10пр, Корнієнко 4, Коломойський 3, Закурдаєв, Фесенко.
Хімік: Зотов 22о + 10пр, Нельсон 17о + 6пд, Саліван 12о + 6пд, Антипов 10, Войналович 9, Ковляр 6, Рябчук 5, Марченко 2, Мироненко.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.