Запоріжжя провело два контрольні матчі проти Кривбасу, одержавши дві перемоги – обіграли суперника в першому матчі з рахунком 69:55 і здобувши перемогу в другій грі з рахунком 70:54.
Головний тренер БК Запоріжжя Дмитро Щіглинський в коментарі клубній пресслужбі проаналізував контрольні матчі з Кривбасом
"Дві минулі ігри розглядалися як важливий етап підготовки до чемпіонату та завершилися з позитивним результатом. Але слід зауважити, що команда з Кривого Рогу грала в першому матчі не повним складом через певні обставини та й у другому ще не могла показати весь свій потенціал. БК «Кривбас» пізніше розпочав підготовку до сезону, тому поки що перебуває у процесі пошуку своєї гри. Ця команда добере форму та напрацює ігрові схеми. Тому на мою думку цей колектив стане серйозним суперником для кожної команди української Суперліги.
Попри результат, якість нашої гри (як у захисті, так і в нападі) не завжди була задовільною. Буде проведено глибокий аналіз відеозаписів ігор, щоб виявити та виправити недоліки. Мета цих ігор полягала у продовженні формування та відпрацювання стратегії гри, яку бачить наш тренерський штаб. На основі аналізу будуть будуватися наступні етапи підготовки.
Однак зауважу, що мені в цих матчах сподобалася висока самовіддача всіх гравців на домашній арені, що є позитивним знаком для майбутніх ігор"