Старий Луцьк (Луцьк),

Прикарпаття-Говерла (Івано-Франківськ)

Виконком ФБУ затвердив систему проведення змагань у чемпіонатах України

Варто відзначити, що Миколаїв та Кривбас, які планували участь в Суперлізі, свої заявки не підтвердили.

Попри заяву у соціальних мережах власника клубу Володимира Дубінського, Прометей не відкликав свою раніше подану заявку на участь у чемпіонаті України. Така ж ситуація з МБК Миколаїв, який сьогодні у соціальних мережах звернувся з меседжем про свою можливу не участь у чемпіонаті Суперліги. Єдиним клубом, який відкликав свою заявку на участь у Суперлізі став "Кривбас". Фактично його місце у головному баскетбольному дивізіоні України займе франківська "Говерла". Клуб з Івано-Франківська нещодавно подав заявку на участь у змаганнях, директорат ФБУ її задовільнив. Місце южненського "Хіміка" у Суперлізі займе представник Одещини - "БІПА-Одеська область".

Тепер командам, які подали заявки на участь у чемпіонаті України потрібно до 10 жовтня сплатити заявочні внески та до 15 жовтня подати заявки своїх команд.

Наразі розпочата робота з формуванням календаря чемпіонату України та проведення атестаційї ігрових залів на предмет безпеки та відповідності до статусу змагані.

Команди у чоловічій Суперлізі гратимуть за туровою системою календаря у чотири кола. Переможця та призерів буде визначено за підсумками регулярного сезону. Сезон проходитиме без плейоф, чемпіона України визначатимуть виключно за підсумками регулярного чемпіонату. Водночас Виконком ФБУ залишає за департаментом організації та проведення змагань можливість змінити формат чемпіонату з поведенням плейоф. Такий сценарій можливий лиже за домовленістю з клубами Суперліги та в умовах покращення воєнної ситуації в Україні. Баскетбольні змагання у сезоні 2022/23 років пройдуть в умовах "баблів" та без глядачів

БІПА припинила співпрацю з трьома гравцями
Шанс проявити себе отримають молоді баскетболісти
Турнірна таблиця Суперліги Favbet перед останніми баблами
В регулярному чемпіонаті залишилось провести один ігровий тиждень
Віталій Биков: Роблю все для того, щоб команда перемагала
Віталій Биков розповів про особисті амбіції, фізичну та ментальну складову баскетболу та очікування від завершальної частини сезону.
БК Запоріжжя підписав на кінцівку сезону розігруючого Дніпра
Микита Джеріхов є кандидатом до молодіжної збірної України
Черкаські Мавпи повернули до складу Олександра Тищенка
Черкаський клуб знайшов заміну Сергію Скірі.
Дніпро обіграв Політехніку-Галичину в дограванні матчу Суперліги Favbet
Лідер чемпіонату здобув свою 24-ту перемогу в сезоні
Володимир Коваль: Основна задача – це перемога в чемпіонаті і перемога в Кубку України
Наставник Дніпра прокоментував останній бабл команди в Рівному
Сергій Скіра: Завдання та цілі завжди максимальні – це чемпіонство
Бігмен Сергій Скіра прокоментував свій перехід до Київ-Баскета.
Вадим Пудзирей: Табачник сказав Бродському:
Вадим Пудзирей: Табачник сказав Бродському: "Сьогодні одеські євреї мають обіграти київських"
Легенда одеського баскетболу Вадим Пудзирей розповів, як створювалася баскетбольна БІПА, про ігри за збірну України з баскетболу та суддівство.
Сергій Скіра перейшов до Київ-Баскета
Черкаські Мавпи віддали свого центрового в оренду
Валерій Плеханов: Головне завдання утриматись у четвірці
Наставник Запоріжжя прокоментував матчі команди в баблі в Рівному
Дніпро обіграв Рівне і здобув двадцять третю перемогу у чемпіонаті: відео пресконференції