Дебютант Суперліги Парі-Матч переміг чинного чемпіона

Прометей з Кам'янського переміг вдома южненський Хімік у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 83:72.

Перша половина матчу дебютанта найсильнішого дивізіону та чинного чемпіона також розділилася на дві половини. Спочатку ігровою перевагою володіли гості з Южного. Та вже після першої чверті амбітні господарі перехопили хід гри під свій контроль, відігралися та вийшли вперед.

У підсумку за першу половину Прометей перевершив Хімік за реалізацією, майже не поступаючись під щитами.

Найрезультативнішими в господарів за цей час стали Трент та Міллер – 10 та 12 очок відповідно, які реалізували всі свої дальні спроби. У гостей найрезульативнішим за дві перші 10-хвилинки став Ковальов з 15-ма очками. Однак він забив лише 3 з п'яти триочкових.

Тенденція поступового збільшення різниці в рахунку збереглася і по великій перерві. У якийсь момент після результативної атаки Лукашова вона досягла несолідних для чинного чемпіона 20-ти очок.

Хімік кинувся в заключній чверті рятувати ситуацію, однак зломити жорсткий захист господарів не зміг. Лише вдалося дещо скоротити відставання.

Відтак чинний чемпіон зазнав першої поразки, а Прометей залишився єдиною командою лише з перемогами.

Герої матчу
Найвизначніший внесок у командну перемогу в господарів зробило тріо легіонерів – Трент, Маєрс, Міллер. У гостей Ковальов набрав 25 очок з трьома триочковими, та цього було замало для порятунку.

Наступні матчі
Прометей у наступному поєдинку зіграє за два дні вдома проти Одеси. Хімік того ж дня гратиме в Запоріжжі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

18 жовтня
Кам'янське. 19:00

Прометей (Кам'янське) – Хімік (Южне) – 83:72 (23:27, 26:13, 22:15, 12:17)
Прометей: Трент 16о+5пр, Маєрс 15о+14пд, Міллер 15о+9пд, Лукашов 12о+7пд, Місяць 10, Конате 7, Антипов 4о+6пд, Сидоров 2+9пр, Мальчевський 2
Хімік: Ковальов 25о+7пд, Вільямс 12+7пр, Югба 10+12пд, Козак 8, Марченко 7, Салліван 6, Горобченко 3, Рябчук 1

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату