Дабл-дабл Геруна приніс Сендаю сенсаційну перемогу в Японії

Центровий збірної України Володимир Герун допоміг Сендаю здобути сенсаційну перемогу над Окунавою в матчі регулярного чемпіонату Японії.

Українці за кордоном: Лень та Михайлюк зіграли в новорічну ніч в НБА

31 грудня Сендай на виїзді поступився Окінаві, яка лідирує в Західній конференції, з рахунком 69:84. Сьогодні, 1 січня, команди зустрілись знову і на цей раз Сендай здобув перемогу 83:81. Команда українця виграла три перші чверті і втримала перевагу в останній чверті.

Володимир Герун провів на майданчику майже 38 хвилин, за які оформив дабл-дабл з 13 очок (6/11 двоочкові, 1/5 штрафні) та 13 підбирань, до яких додав 3 перехоплення, 2 блок-шота при 3 фолах та 2 втратах.

Герун оформив 15-й дабл-дабл в 26 матчах в чемпіонаті Японії за Сендай, в середньому набираючи 12.6 очка, 12.6 підбирань та 2.7 передач за 29.7 хвилин за матч.