Черкаські Мавпи здобули в Миколаєві п`яту перемогу в сезоні

Миколаїв програв вдома Черкаським Мавпам у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 76:83.

Хід матчу
Гості без зайвої адаптації впевнено розпочали поєдинок, змусивши господарів уже майже за дві хвилини після 0:7 брати перерву. Черкасці й надалі впевнено контролювали перебіг боротьби, тож виграли в підсумку стартову чверть у 11 очок.

До великої перерви перебіг матчу суттєво не змінився. Гості виривалися вперед на 15 очок, та до кінця другої чверті миколаївці два очка відіграли. Гості хоча й з невеликим відривом та все ж переважали господарів за всіма статистичними показниками.

Однак по перерві перебіг боротьби змінився. Тепер уже Максим Міхельсон взяв вимушену паузу після ривка господарів 7:0. Та миколаївці продовжували тиснути більшу частину часу чверті, зумівши повністю повернути інтригу. Різниця в рахунку скоротилася до одного очка. При цьому миколаївці стали краще бити штрафні та реалізовувати дальні кидки. Черкасці тали більше втрачати.

Та в гостей залишилося достатньо сил і витримки, аби зосередитися в заключній частині гри та довести її до своєї п`ятої в сезоні перемоги.

Герої матчу
Камерон Джонс максимально ефективно зіграв упродовж усього ігрового часу – 25 очок, 6 підбирань, 5 передач. При цьому він у семи спробах реалізував 5 із шести командних триочкових. Дабл-дабли Конате (21 очко, 11 підбирань) та Едріан (22 очка, 10 підбирань) у підсумку не врятували господарів.

Наступний матч
Миколаїв наступний матч грає 29 січня в Запоріжжі. Черкаські Мавпи також гратимуть в Запоріжжі, але 31 січня.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

23 січня
Миколаїв. 16:00

Миколаїв – Черкаські Мавпи – 76:83 (13:24, 19:21, 24:12, 20:26)
Миколаїв: Едріан 22о + 10пд, Конате 21о + 11пд, Едж 16, Омоера 6, Дубоненко 6, Хохоник 3, Колтер 2, Приймак, Адедиран.
Черкаські Мавпи: Камерон Джонс 25о + 6пд + 5пр, Скапінцев 16о + 7пд, Райт 12о + 5пд, Ткаченко 9о + 9пд + 5пр, Конєв 9, Дзюба 6, Попов 3, Бондаренко 3, Руслов.

Володимир Коваль: В півфіналі на нас чекає принциповий суперник — Черкаські Мавпи
Учасники матчу Політехніка-Галичина — Дніпро підбили підсумки серії
Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.