Черкаські Мавпи впевнено перемогли Одесу

Черкаські Мавпи не без проблем провели стартову чверть, але опісля зібралися і впевнено переграли Одесу - 100:77

Хід матчу

Перша чверть завершилася майже за рівного рахунку – 25:24 на користь Одеси. Хоча ще за 3 хвилини до завершення стартового відрізку, підопічні Олега Юшкіна вели в 10 очок. Саме завдяки ривку своїх легіонерів Мавпи змогли впритул наблизитися до суперника. 7 очок набрав Янг, 2 Камерон Скотт та 2 Райт.

Заряджені першою чвертю, господарі надвпевнено провели другу. Вони реалізували 10 пострілів з гри, і 6 очок набрали з лінії. На це Одеса змогла відповісти 5-ма влучаннями, і трьома штрафними. Також, гості почали серйозно програвати боротьбу під щитами – 15 підбирань проти 22. Все це дозволило підопічним Максима Міхельсона повести +12.

Після відпочинку Черкаські Мавпи більше не давали суперникам повторити старт поєдинку. З кожною подальшою чвертю вони лише збільшували свою перевагу. Загалом, господарі змогли реалізувати аж на 10 пострілів з гри більше – 38 на 28, зробити майже вдвічі більше підбирань – 47 на 26, і показати кращу командну гру – 29 передач проти 20. Все це дозволило Мавпам впевнено перемогти Одесу – 100:77.

Варто відзначити Камерона Скотта, показник РЕ якого став найвищим у матчі – 31. Вдалося це завдяки 20 набраним очкам, 6 підбиранням та 6 передачам.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Черкаси. ПС Будівельник

Черкаські Мавпи – Одеса 100:77 (24:25, 27:14, 27:19, 22:19)

Черкаські Мавпи: Камерон Скотт 20 очок + 6 підбирань + 6 передач, Янг 21 очок + 2 передач, Скапінцев 14 очок + 7 підбирань + 3 передач, Райт 13 очок + 3 підбирань + 2 передач

Одеса: Монді 11 очок + 4 підбирань + 5 передач, Артамонов 14 очок + 2 підбирань + 6 передач, Прокопенко 15 очок + 8 підбирань + 3 передач, Новіков 9 очок + 2 підбирань + 2 передач, Носков 8 очок + 3 підбирань + 3 передач, Давидюк 9 очок + 3 підбирань

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Будівельник переміг Дніпро в першому чвертьфіналі Суперліги Паріматч: відео хайлайтів
Валерій Плеханов: команда Запоріжжя недобрала багато очок через пандемію
Тренер запоріжців підбив підсумки виступу в регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч
Київ-Баскет відкрив рахунок у серії з Черкаськими Мавпами: відео коментарів
Відео12.05.2021
Команда Айнарса Багатскіса впевнено виграла перший матч 1/4 фіналу
Київ-Баскет – Черкаські Мавпи: відео коментарів
Київ-Баскет та Черкаські Мавпи стартують у чвертьфіналі Суперліги Паріматч
Прометей проти Хіміка: розклад матчів серії 1/4 фіналу плей-оф Суперліги Паріматч
Чвертьфінальна серія між командами розпочнеться вже 14-го травня
До плей-оф готові: найкращі гравці регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч
Гравці продемонстрували стабільну гру і високий рівень майстерності
Київ-Баскет проти Черкаських Мавп: розклад матчів серії 1/4 фіналу плей-оф Суперліги Паріматч
До вашої уваги дати та час початку матчів протистояння першого раунду
Дмитро Забірченко: мені буде цікаво грати в плей-оф Суперліги проти свого вчителя
Тренер БК Тернопіль про підсумки регулярного чемпіонату та налаштованість на боротьбу в плей-оф