Черкаські Мавпи вирвали в овертаймі перемогу в надтривалому матчі проти Харківських Соколів

Черкаські Мавпи вирвали в овертаймі перемогу в Харківських Соколів у стартовому для себе поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 104:102.

Команди надто скучили за офіційними поєдинками, то ж одразу кинулися надолужувати час літнього міжсезоння. Лише за першу чверть суперники набрали 60 очок на двох. У другій додали ще 48. При цьому господарі були попереду – 60:48.

Надихав партнерів до стартової перемоги Кольченко. За першу половину він набрав 27 очок, реалізувавши 7 з 9-ти триочкових.

Та потужний тиск Мавп не зломив Соколів. З поновленням гри поновилася й інтрига. Кольченко, схоже, витратив весь свій потенціал за надпотужну першу половину. Натомість харків’яни поступово скоротили відставання і в заключній чверті вперше вийшли вперед.

Поєдинок затягнувся в часі на понад дві години. Але і цього виявилося замало, аби визначити переможця. Вперше в новому сезоні Суперліги Парі-Матч команди грали овертайм, наприкінці якого рахунок знову вирівнявся. Та майже дві з половиною години боротьби зупинив Райт.

Герої матчу
У господарів Кольченко за першу половину зробив внесок у загальний результат, якого вистачило б на весь поєдинок. У другій половині Райт зробив багато для підсумкової перемоги.

У гостей Джексон з Тігом доклали максимум зусиль, аби до останнього підтримувати шанси на першу перемогу.

Наступні матчі
У наступному поєдинку Черкаські Мавпи 6 жовтня грають вдома проти Дніпра. Харків’яни того ж дня грають в столиці проти Київ-Баскета.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Черкаси. ПС Будівельник

Черкаські Мавпи – Харківські Соколи – 104:102ОТ (33:27, 27:21, 12:19, 23:28, 9:7)
Черкаські Мавпи: Кольченко 29, Райт 24, Хаджифейзович 20, Попов 15, Бєліков 9; Кушніров 3, Бондаренко 2, Сергеєв 2, Воєвода, Джейлін.
Харківські Соколи: Джексон 35 + 6 пд, Джамар 21 + 5 пр, Бояркін 9 + 9 пр, Жаліс 6, Козлов 1; Тіг 26 + 10 пд, Липовцев 2, Тарасенко 2, Тихонов.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.