Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Чемпіонат ВЮБЛ: анонс сезону 2020/2021 серед дівчат 2006 та 2008 р.н.

Чемпіонат ВЮБЛ: анонс сезону 2020/2021 серед дівчат 2006 та 2008 р.н.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні, в новому сезоні чемпіонату ВЮБЛ буде виступати менше команд у всіх вікових групах, аніж зазвичай. Через це, змагання серед дівчат пройдуть без розподілення на дивізіони, а лише на групи А та Б за територіальним принципом.

Читайте: Збірна України вилетіла до Любляни

Справа в тім, що для формування лише одного дивізіону необхідно 14 команд, не кажучи вже про два. Заявку ж на участь у сезоні подали максимум 14 колективів і лише в одній віковій групі – дівчат 2007 року народження. Тож, було прийняте відповідне рішення відмовитися від дивізіонів.

Чемпіонат серед дівчат 2006-го року народження пройде у два етапи:

На першому етапі команди поділяються на 2 групи за ТЕРИТОРІАЛЬНИМ принципом та грають між собою за туровою системою в 1 коло. 

На другому - Фінальна частина (Фінал Восьми).  Чотири команди, що посіли 1 – 4 місця в групі А та в групі Б зіграють в Фіналі Восьми за системою плей-офф.

Група А

1. КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ

2. ВЕНЕТО-Черкаси

3. СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ)

4. МСДЮСШОР (Вінниця) 

5. ДЮСШ №1-ЕДЕЛЬВЕЙС (Хмельницький)

6. КОБРИ (Мамаївці, Чернівецька обл.)

7. Рівненщина–ОСДЮСШОР

Розклад матчів першого туру групи А:

м. Черкаси 23-25.11.2020

23 листопада

ВЕНЕТО – Черкаси-2006 (Черкаси) - СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ) (Київ)

24 листопада

КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) - СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВАМОБІ) (Київ)

25 листопада

КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) - ВЕНЕТО – Черкаси-2006 (Черкаси)  

м.Рівне 03-05.12.20

3 грудня

МСДЮСШОР (Вінниця) - Рівненщина–ОСДЮСШОР

ДЮСШ №1-ЕДЕЛЬВЕЙС (Хмельницький) - БК КОБРИ (Мамаївці, Чернівецька обл.)

4 грудня

БК КОБРИ (Мамаївці, Чернівецька обл.) - МСДЮСШОР (Вінниця)

Рівненщина–ОСДЮСШОР (Рівне) - ДЮСШ №1-ЕДЕЛЬВЕЙС (Хмельницький)       

5 грудня

МСДЮСШОР (Вінниця) - ДЮСШ №1-ЕДЕЛЬВЕЙС (Хмельницький)

КОБРИ (Мамаївці, Чернівецька обл.) - Рівненщина–ОСДЮСШОР  


Група Б

1. СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. (Одеса)

2. СДЮСШОР №4 (Миколаїв)  

3. ХАІ – Збірна Харківської області (Харків)

4. СДЮСШОР№2-06(Полтава)

5. Дніпро – СДЮСШОР №5 – ДФКС (Дніпро)

6. ДЮСШ (Бердянськ)

7. ДЮСШ (Мелітополь)

Розклад матчів першого туру групи Б:

м. Миколаїв  24 - 26.11.2020

24 листопада

СДЮСШОР м..Літвака Б.Д. (Одеса) - СДЮСШОР№2-06 (Полтава)

СДЮСШОР №4 (Миколаїв) - ХАІ – Збірна Харківської області (Харків)

25 листопада

ХАІ – Збірна Харківської області (Харків) - СДЮСШОР м.Літвака Б.Д. (Одеса)

СДЮСШОР№2-06 (Полтава) - СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

26 листопада

СДЮСШОР м..Літвака Б.Д. (Одеса) - СДЮСШОР №4 (Миколаїв)   

ХАІ – Збірна Харківської області (Харків) - СДЮСШОР№2-06

м. Бердянск 24 - 26.11.2020

24 листопада

Дніпро – СДЮСШОР №5 – ДФКС (Дніпро)-ДЮСШ (Бердянськ)

25 листопада

Дніпро – СДЮСШОР №5 – ДФКС (Дніпро)- ДЮСШ (Мелітополь)

26 листопада

ДЮСШ (Бердянськ) - ДЮСШ (Мелітополь)                                      


Чемпіонат серед дівчат 2008-го року народження:

Перший етап

Команди поділяються на 2 групи за ТЕРИТОРІАЛЬНИМ принципом та грають між собою за туровою системою в 1 коло. 

Другий етап 

Фінальна частина (Фінал Восьми).  Чотири команди, що посіли 1 – 4 місця в групі А та в групі Б зіграють в Фіналі Восьми за системою плей-офф.

Група А

1. ВЕНЕТО-Черкаси

2. СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ)

3. МСДЮСШОР (Вінниця)

4. КІВС (Львів)

5. ДЮСШ-Нововолинськ

6. РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР

Розклад матчів першого туру групи А:

м.Київ 28-30.11.20

28 листопада

СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ) (Київ) -  МСДЮСШОР (Вінниця) 

29 листопада

ВЕНЕТО-Черкаси (Черкаси) - МСДЮСШОР (Вінниця)              

30 листопада

ВЕНЕТО-Черкаси (Черкаси)- СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ) (Київ)     

м.Нововолинськ 03-05.12.20

03 грудня

ДЮСШ-Нововолинськ – РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР (Рівне)     

04 грудня

КІВС (Львів) – РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР (Рівне)     

05 грудня

КІВС (Львів) – ДЮСШ-Нововолинськ


Група Б

1. ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС

2. ДЮСШ (Бердянськ)  

3. КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя)  

4. СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса)

5. СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

6. ХАІ - Збірна харківської області (Харків)

7. СДЮСШОР №2 (Полтава)

Розклад матчів першого туру групи Б:

м.Бердянск 25-27.11.2020

25 листопада

ДЮСШ (Бердянськ) - КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя)   

26 листопада

ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС – КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя)

27 листопада

ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС (Дніпро) - ДЮСШ (Бердянськ)

м.Миколаїв 02-04.12.2020

24 листопада

СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) - СДЮСШОР №2 (Полтава)

СДЮСШОР №4 (Миколаїв) – ХАІ - Збірна харківської області (Харків) 

25 листопада

ХАІ - Збірна харківської області (Харків) – СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) 

СДЮСШОР №2 (Полтава) – СДЮСШОР №4 (Миколаїв)       

26 листопада

СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) – СДЮСШОР №4 (Миколаїв)

ХАІ - Збірна харківської області (Харків) – СДЮСШОР №2 (Полтава)                       

Новини по темі
Шкільні збірні України вирушили на Всесвітні учнівські ігри
Шкільні збірні України вирушили на Всесвітні учнівські ігри
Чоловіча та жіноча баскетбольні збірні школярів зіграють у Сербії
У Запоріжжі відбувся турнір пам`яті Олега Коваленка
У Запоріжжі відбувся турнір пам`яті Олега Коваленка
У змаганнях взяли участь команди дівчат 2008-2009 років народження
У Рівному відбувся дитячий баскетбольний табір
У Рівному відбувся дитячий баскетбольний табір
У роботі табору взяли участь юні баскетболісти віком до 16-ти років
На Закарпатті відбувся тренувальний табір Terra Teiwaz
На Закарпатті відбувся тренувальний табір Terra Teiwaz
Уперше в ході табору відбувся турнір з баскетболу 4х4
Юнацький чемпіонат України 3х3: розклад матчів 5 туру
Юнацький чемпіонат України 3х3: розклад матчів 5 туру
У Харкові відбудеться 5 тур юнацького чемпіонату України з баскетболу 3х3
Ілля Бедлінський: чим більше ти перебуваєш з м`ячем – тим краще ним володієш
Ілля Бедлінський: чим більше ти перебуваєш з м`ячем – тим краще ним володієш
Тренер Старого Луцька розповів про заняття з найменшими баскетболістами міста
Під час баскетбольного табору Terra Teiwaz відбудуться турніри 4х4
Під час баскетбольного табору Terra Teiwaz відбудуться турніри 4х4
Гратимуть команди вікових категорій 8-16 років
У Харкові завершився тренувальний табір підвищеної інтенсивності
У Харкові завершився тренувальний табір підвищеної інтенсивності
Участь у змаганнях взяли понад 30-ти учасників з чотирьох областей
ФБУ та Parimatch Foundation провели серію соціальних проектів для дітей з особливими потребами
ФБУ та Parimatch Foundation провели серію соціальних проектів для дітей з особливими потребами
Заходи відбулися на фестивалі Atlas Weekend у програмі турів чемпіонату України з баскетболу 3х3
ФБУ проведе нараду тренерів
ФБУ проведе нараду тренерів
Учасники розглянуть питання реформування системи дитячо-юнацького баскетболу в Україні
Визначилися переможці туру юнацького чемпіонату України 3х3 на Олімпійському
Визначилися переможці туру юнацького чемпіонату України 3х3 на Олімпійському
Команди юнаків U-15 та U-17 зіграли на НСК Олімпійський матчі чемпіонату України з баскетболу 3х3
Арабаджі та Липовцев провели майстерклас для дітей на Atlas Wikend
Арабаджі та Липовцев провели майстерклас для дітей на Atlas Wikend
На столичному виставковому комплексі ВДНГ стартувала грандіозна баскетбольна програма
На Закарпатті відбудеться Mobi Summer Camp
На Закарпатті відбудеться Mobi Summer Camp
До участі запрошуються баскетболісти віком від шести років
На Одещині відбудеться літній баскетбольний табір
На Одещині відбудеться літній баскетбольний табір
До участі запрошуються гравці віком від семи років
Баскетбольне літо: розклад тренувальних таборів
Баскетбольне літо: розклад тренувальних таборів
Розклад тренувальних таборів для юних баскетболістів на літній сезон 2021 року
У Одесі відбувся Меморіал Кесельмана
У Одесі відбувся Меморіал Кесельмана
У змаганнях взяли участь команди дівчат 2008 та 2010 років народження
У Тернополі відбувся юнацький турнір з баскетболу 3х3
У Тернополі відбувся юнацький турнір з баскетболу 3х3
Змагання стали частиною Олімпійського дня-2021
Estafeta