Чемпіон України здобув вольову перемогу в матчі з Київ-Баскетом

У Южному зустрічалися фіналісти минулого сезону Суперліги Парі-Матч - Хімік приймав Київ-Баскет.

Краще старт матчу провели гості, яки отримали лідерство за рахунок впевнених дій у нападі. Київ-Баскет набрав 27 очок за чверть, реалізувавши 5 з 8 триочкових, а 11 балів екс-хіміка В’ячеслава Петрова допомогли киянам набути 6 очок переваги.

Але у другій чверті команді Віталія Степановського додала у захисті і не дозволила супернику розвинути перевагу. Хімік також стабілізував гру на щитах, а активна гра у нападі від Саллівана допомогла господарям навіть вийти в лідери. Але ненадовго - на велику перерву команди пішли за рівного рахунку.

Третя чверть за сюжетом вийшла повторенням другої: Київ-Баскет лідирував протягом більшої частини 10-хвилинного відрізку, але господарі, зокрема в особі все того ж активного Саллівана, активізувалися під завісу чверті і знову вирівняли ситуацію - все вирішувалось у четвертій чверті.

Ривок 11:3 на старті чверті дозволив Хіміку отримати максимальну в цьому матчі 7-очкову перевагу і відправив команду Багатскіса на екстренний тайм-аут. Як виявилось, лідерства у киян в цьому матчі більше заплановано не було - Хімік контролював гру до її завершення. Гості постійно намагалися повернутись, але южненці вчасно відповідали - додали впевненості та завели фанів вибухові данки Войналовича та Ковальова, які повернули господарям 7 очок переваги за півтори хвилини до кінця матчу. Під час заключної хвилини важливі 4 очки після індивідуальної роботи набрав Вільямс, а на влучання Едвіна та Хілла 4 поспіль реалізованими штрафними відповів снайпер Кирило Марченко.

Хімік здобув красиву вольову перемогу, зумівши переломити хід гри. Команда Віталія Степановського нав’язала супернику свій баскетбол, увімкнула максимальні оберти у нападі у заключній чверті та виграла матч з рахунком 92:87. Це перша поразка Київ-Баскета в поточній регулярці, а Хімік продовжує серію домашніх перемог на старті сезону.

Топ-гравці матчу

Найкращими в цьому матчі у господарів став Салліван, у якого 20 очок, Югба з 19 балами та 7 підбираннями та Ковальов, який до 16 очок додав 7 зібраних відскоків.

Наступні матчі

Хімік свою наступну гру проведе вдома 12 жовтня проти Черкаських Мавп (14:00), а Київ-Баскет у цей же день гратиме проти Одеси на виїзді (16:00).

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Южне, СК Олімп

Хімік - Київ-Баскет 92:87 (21:27, 25:19, 19:20, 27:21)

Хімік: Вільямс 14 + 6 передач, Марченко 6, Войналович 9, Салліван 20 + 4 підбирання, Ковальов 16 + 7 підбирань - старт; Рябчук 0 + 3 передачі, Горобченко 4, Угба 19 + 7 підбирань

Київ-Баскет: Едвін 22, Шепард 8, Хілл 17 + 4 підбирання, Тищенко 2, Петров 17 + 7 підбирань + 5 передач - старт; Сандул 4 + 4 підбирання, Мусієнко, Крутоус 3, Близнюк 12, Пустозвонов.

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату