Будівельник здобув третю перемогу в сезоні Суперліги Parimatch

Столичний Будівельник переграв Черкаські Мавпи 84:57 в стартовому для себе матчі київського баблу, здобувши третю для себе перемогу і завдавши четвертої поразки гостям з Черкас.

Черкаські Мавпи на початку відзначились багатьма невимушеними помилками, реалізували лише 3 з 15 кидків, в тому числі жодного з дальньої дистанції. Будівельник спочатку теж не надто вдало увійшов у гру, але вже з другої половини першої чверті перевага киян почала відображатись на табло - +10 до першої перерви. Багато в чому цей ривок вдався завдяки Максиму Нікітіну.

З другої чверті Мавпи заграли надійніше, гра вирівнялась, але Будівельник тримав суперника на отриманій в першій десятихвилинці перевазі в 10 очок. На рівних Мавпи грали десь до кінця третьої чверті, коли Будівельник завдяки активним діям капітана Володимира Конєва знову почав збільшувати перевагу. На кінцівку гостей вже не вистачило – 20:6 в останній чверті

У Будівельника одразу три гравці записали на свій рахунок дабл-дабл – Максим Нікітін, Володимир Конєв та Максим Сандул. Додамо також, що в команді Дмитра Забірченко очки набрали всі гравці, що виходили на майданчик.

Вже завтра, 6 листопада, в Києві відбудеться столичне дербі – о 19:00 розпочнуть матч Київ-Баскет та Будівельник, які ще не програвали в сезоні. Ігровий день розпочнеться о 13:00 матчем Черкаських Мавп та Дніпра.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Київ, GymMaxxArena

Будівельник – Черкаські Мавпи 84:57 (18:8, 19:17, 27:26, 20:6) / статистика

Будівельник: Рахметов 1, Хохоник 2 + 8 підбирань, Сандул 15 + 14 підбирань, Кольченко 7 + 6 підбирань, Конєв 21 + 12 підбирань – старт; Нікітін 20 + 10 підбирань, Сафонов 11, Кабанов 5, Зайцев 2

Черкаські Мавпи: Лакомов 2, Руслов 5 – 5 втрат, Скіра 14 + 7 підбирань, Пошабля 14 + 6 передач, Назаренко 5 + 7 підбирань + 5 перехоплень – старт; Липовцев 9, Кузнецов 4, Плясов 4, Крутогуз 0