Будівельник у напруженому матчі переміг Дніпро

Будівельник здобув перемогу в своєму першому матчі 2023 року, здолавши на виїзді Дніпро.

Суперники провели дуже рівну та напружену гру, протягом якої лідерством здебільшого володів саме Будівельник. Господарі виходили вперед наприкінці другої чверті, але кияни повернули собі перевагу після великої перерви. Здавалось, що гості контроюють матч у четвертій чверті, але Дніпро на екваторі заключної десятихвилини за рахунок влучань з-за дуги повернувся і знову вийшов вперед, випередевши суперника на одне очко. Однак останнє слово було за командою Дмитра Забірченка, яка відповіла своїми влучаннями та використала помилки господарів.

Дніпро виграв підбирання, але припустився на 10 втрат більше за киян, а Будівельник, в свою чергу, набрав на 10 очок більше другого шансу. Кияни виграли з рахунком 69:61 і продовжили свою переможну серію в чемпіонаті до 14 матчів.

Черговий лідерский матч відіграв капітан Дніпра Станіслав Тимофеєнко, в активі якого 22 очка, 6 підбирань, 5 передач та 2 блок-шота (РЕ 29). Але необхідної підтримки від партнерів Станіслав не отримав. Будівельник зіграв командніше, а найкращим у переможців знову став Володимир Конєв, у якого 16 очок, 5 підбирань та 3 передачі з лави запасних.

Будівельник свій другий матч зіграє в суботу, 14 січня, проти другої команди Суперліги БІПИ, а Дніпро проти одеситів гратиме в неділю, 15 січня.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК “Шиннік”

Дніпро — Будівельник 61:69 (16:22, 16:15, 10:14, 19:18)

Дніпро: Тимофеєнко 22 + 6 підбирань + 5 передач + 2 блок-шота, Закурдаєв 8 + 5 підбирань + 4 передачі - 5 втрат, Загреба 8 + 7 підбирань, Вільховецький 6 + 3 передачі, Бондарчук 4 + 5 підбирань — старт, Сорочан 6 + 3 перехоплення, Колдомасов 5 + 3 передачі, Джеріхов 2, Тарасенко 0 + 4 підбирання, Бачурін 0

Будівельник: Буренко 15 + 4 підбирань + 3 передачі - 3 втрати, Кольченко 12 - 4 втрати, Приймак 10, Хохоник 10, Сандул 2 + 8 підбирань + 3 передачі — старт, Конєв 16 + 5 підбирань + 3 передачі + 2 перехоплення - 3 втрати, Нікітін 4, Сафонов 0, Зайцев

БІПА закріпилась на другому місці: турнірна таблиця Суперліги Parimatch
Минулий ігровий тиждень не змінив місця команд в таблиці
Старий Луцьк вдома поступився Політехниці-Галичині: відео коментарів
Відео29.01.2023
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою львів’ян
Захищаючи Україну, на фронті загинув багаторічний фанат Київ-Баскета
З початку повномасштабної агресії російських окупантів Олексій Ачкасов добровільно пішов у лави ЗСУ
Одеська команда вдруге в сезоні обіграла киян
Центральний матч баблу та гра Старого Луцька з Говерлою: анонс Суперліги Parimatch 28 січня