Будівельник у драматичній боротьбі вдруге за тиждень переміг Прометей

Будівельник переміг вдома Прометей у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 93:91.

Хід матчу
Суперники добре знали можливості одне одного, адже всього лише кілька днів тому зустрічалися в Кам`янському. Під кінець стартової чверті хитка рівновага у грі хитнулася в бік незначної переваги Будівельника. Та в другій 10-хвилинці гості змінили перебіг боротьби. На велику перерву команди пішли за чотириочкової переваги гостей. Більшою перевагу на свою користь Прометею завадила активність Кобця, який за другу чверть набрав 12 очок з загальних 15-ти за першу половину.

Втім по перерві гості додали агресії, майже вирівняли гру на підбираннях, покращили реалізацію. Поступового перевага Прометея в рахунку зросла до 16-ти очок, п`ять з яких кияни до заключної чверті відіграли.

Дотиснути суперника гостям не вдалося. З початком четвертої 10-хвилинки кияни перехопили ініціативу. За жорсткого захисту та агресивної атаки Будівельнику вдалося зрівняти рахунок та знову вийти вперед. Кобця, в якого після результативної другої чверті збився приціл, на лідерській позиції замінив Бурт, який вийшов у лідери результативності в команді.

Кияни впевнено повернули інтригу на заключні хвилини поєдинку та на характері вирвали перемогу на останніх секундах. Відтак восьма перемога Будівельника в сезоні та друга поспіль за тиждень над Прометеєм.

Герої матчу
Найрезультативнішим у переможців стали Реджінальд Джонсон (23 очка) та Стівен Бурт (20). А найефективнішим у переможців став Брайс Джонсон – 12 очок, 17 підбирань (13 у захисті), 2 передачі, 1 перехоплення, 4 блокшоти, РЕ 30.

Наступний матч
Будівельник наступний поєдинок гратиме 10 лютого в Києві проти Черкаських Мавп. Прометей 11 лютого гратиме вдома проти Одеси.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

7 лютого
Київ. 16:00

Будівельник (Київ) – Прометей (Кам`янське) – 93:91 (24:23, 17:12, 22:29, 30:17)
Будівельник: Р. Джонсон 23о + 6пр, Бурт 20о + 5пд, Кобець 15, Б. Джонсон 12о + 17пд, Девенпорт 6, Горбенко 3, Звонов 2, Козлов, Кожем`якін, Хижняк.
Прометей: Маєрс 27о + 6пд, Вон 18о + 5пр, Стефенс 16о + 5пд + 5бш, Лукашов 11, Липовий 7о + 9пд + 6пр, Беліков 6, Сидоров 4, Луценко, Петров.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.