Будівельник поступився в драматичній боротьбі Тернополю

Будівельник поступився вдома в овертаймі Тернополю в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 99:104.

Хід матчу
Очікування безкомпромісної боротьби в поєдинку киян та тернопільців повністю підтвердилися. Уже на початку зустрічі команди ввімкнули максимальні оберти. А два результативні прориви Девое змусити тренера гостей Дмитра Забірченка брати тайм-аут за кілька стартових хвилин гри. Та після нього Девое знову успішно втік, а згодом ще й реалізував два штрафних. Та все ж гості поступово підібрали свою гру. А влучні триочкові Кальніченка та Кольченка остаточно закріпили перемогу тернопільців у стартовій чверті. У другій чверті загальна перевага Тернополя зростала до 13 очок. Втім господарі до великої перерви скоротили її до трьох.

Хоча й з невеликою перевагою, але гості виграли в першій половині кидки та підбирання. Кияни натомість менше втрачали та більше перехоплювали. Лідером за очками у першій половині став з Девое – 19 очок.

З поновленням боротьби певний час на майданчику підтримувався паритет, та в другій половині третьої чверті Тернопіль додав і знову збільшив перевагу в рахунку.

Втім на заключну чверть у киян сили ще залишалися. Поступово вони збільшили результативність та перевершили суперника під щитами. На половину ігрового часу заключної 10-хвилинки рахунок зрівнявся. Будівельник намагався вирвати перемогу, але Боуі за 11 секунд до кінця основного ігрового часу знову зрівняв рахунок – 92:92. Максим Пустозвонов, який дебютував за киян під прізвищем Звонов після повернення до України, не забив з сиреною в заключній атаці. Тож на суперників чекав овертайм.

Вирішальними в додатковій 5-хвилинці стали заключні атаки. Келхон та Агафонов реалізували дальні кидки. Натомість прорив Анісімова завершився хибною спробою.

Тернопіль здобув 10-ту перемогу в сезоні. У Будівельника восьма поразка.

Герої матчу
Найрезультативнішим у матчі став Андрій Агафонов у складі переможців – 29 очок, 6 підбирань. У киян Девое набрав 23 очка, а ще один дебютант Ківон Девенпорт зробив дабл-дабл – 15 очок, 12 підбирань.

Наступний матч
Будівельник наступний матч грає 18 січня проти Київ-Баскета.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

16 січня
Київ. 16:00

Будівельник – Тернопіль – 99:104ОТ (24:32, 26:21, 16:21, 26:18, 7:12)
Будівельник: Девое 23о + 7пд, Анісімов 18о + 6пд, Девенпорт 15о + 12пд, Джонсон Джуніор 13, Бурт 11о + 8пр, Джонсон 7, Кожемякін 6, Звонов 3, Козлов 3, Кобець, Горбенко.
Тернопіль: Агафонов 29о + 6пд, Боуі 17, Келхон 15, Югба 13о + 6пд, Кольченко 13, Кальніченко 9, Буренко 6, Сандул 2, Тищенко.

Старий Луцьк переміг Запоріжжя та виграв сезонну серію
Команда Дмитра Чайковського вдало завершила регулярний чемпіонат
Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв