Будівельник на характері переміг Черкаських Мавп

Ключовою стала заключна чверть, в якій Будівельник впевнено переграв свого суперника і як підсумок переміг - 87:83.

Хід матчу

Матч розпочався з повної переваги Черкаських Мавп. Підопічні Максима Міхельсона перекидали суперника – 10/19 (2/4 тричокові) проти 5/15 (0/3 триочкових). Окрім того, під щитами та в командній грі господарі також були кращими: 11-8 за підбираннями та 6-3 за передачами.

На старті другої чверті, завдяки штрафному Скапінцева та проходу Камерона Скотта перевага Мавп сягнула +13. Та втримати такий відрив не вдалося. Будівельник мінімально був кращим в усіх аспектах: реалізація - 8/12 (1/2 триочковий) проти 7/14 (1/4 триочковий), штрафні – 6 проти 4, передачі – 5 проти 4, підбирання – 7 проти 6 та втрати – 5 проти 6.  Завдяки цьому, кияни скоротили відставання до 5 балів.

Після перерви Будівельник продовжив свої починання. Гостям вперше вдалося зрівняти рахунок, завдяки триочковому Стівена Буртта, а за 2 хвилини до кінця третьої чверті Джонсон Джуніор вивів вперше команду вперед +1. Та по Мавпам це не вдарило. Навпаки, вони відповіли двома точними триочковими Камерона Скотта та Попова і точними штрафними Ткаченка. З перевагою +6 на користь господарів команди пішли на заключну частину.

За 7 хвилин до кінця матчу, Будівельник витягнув всі сили з резерву і пішов вперед. Киянам вдалося зробити ривок +13, завдяки двом триочковим Кобця, трьом штрафним Горбенка, влучним двоочковим Анісімова та Джонсона Джуніора. Далі почали коливатися шальки терезів, команди по черзі вражали кошик одна одної і завдяки своїй перевазі Будівельник святкував перемогу – 87:83.