БІПА здобула важку перемогу над Черкаськими Мавпами

БІПА-Одеська область здобула непросту перемогу над Черкаськими Мавпами 83:76 в перенесеному матчі Суперліги Parimatch. Гра мала відбутись 6 грудня в перший день київського баблу, але була перенесена через відсутність електроенергії.

Команди підходили в різній ситуації до матчу - Черкаські Мавпи програли два матчі київського баблу Дніпру та Будівельнику і йшли на передостанньому місці турнірної таблиці, тоді як БІПА повернулась на другу сходинку, вигравши два матчі в Києві до цієї зустрічі.

Незважаючи на те, що для обох команд це був третій матч за три дні, баскетболісти продемонстрували непогану швидкість, агресію. В першу чергу варто відзначити гру в захисті Мавп, які за рахунок активного пресингу, агресивності не давали БІПІ грати в звичний їм баскетбол. Завдяки цьому черкаська команда не відпускала суперника на велику відстань, "тримаючись у грі".

Більш того, в середині третьої чверті Черкаські Мавпи вишли вперед +5, але розвинути успіх не вдалось. Зрештою остання чверть розпочалась за рівного рахунку 57:57.

Ключовий момент стався в середині четвертої чверті, коли в одній атаці БІПА, маючи +1, набрала чотири очки (два з фолом, промахом зі штрафного, але додаванням з гри), а ще Мавпи в цій атаці через перебір фолів втратили Липовцева та Пошаблю. На емоціях БІПА одразу збільшила перевагу до +10.

Черкаські Мавпи зуміли скоротити відрив в рахунку до чотирьох очок, але БІПА встримала перемогу, яка стала для команди Вадима Пудзирея третью з трьох в баблі в Києві і четвертою поспіль.

Найрезультативнішими в матчі стали Олександр Шашков у БІПИ та Деметріус Лейк у Черкаських Мавп, які набрали по 26 очок.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Київ, Gymmaxx

БІПА — Черкаські Мавпи 83:76 (20:18, 23:23, 14:16, 26:19) / статистика

БІПА: Малиновський 2, Ткаченко 12 + 7 підбирань, КАбацюра 11 + 7 підбирань – 5 втрат, Рябчук 13 + 5 передач, Кадигроб 10 – старт; Шашков 26 + 5 підбирань, Унгурян 7 + 5 підбирань, Товкач 2, Конєв 0

Черкаські Мавпи: Пашабля 14, Липовцев 13 – 5 втрат, Скіра 17 + 10 підбирань, Кузнецов 4, Лейк 26 + 7 підбирань – старт; Назаренко 2, Косенко 0, Лакомов 0

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату