БК Запоріжжя втретє в сезоні переміг Черкаських Мавп

Черкаські Мавпи приймали Запоріжжя у третій очній зустрічі команд у поточному регулярному чемпіонаті Суперліги Парі-Матч.

Гості у дебюті гри виграли боротьбу під щитами, за рахунок чого заволоділи перевагою. Команда Валерія Плеханова 16 з 27 очок у стартовій 10-хвилинці набрала з трисекундної, де доволі вільно себе почував Джервон Пресслі. Мавпи, в свою чергу, мали проблеми на обох сторонах майданчику. Виділявся у господарів на старті матчу Олександр Кобець, який реалізувавши, два з двох триочкових, дуже непогано почував себе у нападі, однак командно гра у Мавп у дебюті гри не клеїлась.

Погоню за суперником підопічні Максималь Міхельсона розпочали у другій чверті, однак не відразу. Спочатку перевага гостей сягнула максимальних 16 очок, після чого господарі поступово почали додавати. Вчасно у нападі увімнулися Ейрінгтон, Ткаченко та Хаджифейзович, за рахунок активних дій яких черкасці мінімально виграли другу чверть.

У другій половині баскетбол став більш динамічним та контактним, а Мавпи продовжували поступово з’їдати відставання, яке утворилось ще у першій половині. В основному господарям вдавалося диктувати свої умови супернику, коли колектив Міхельсона грав у свій улюблений швидкий баскетбол. Коли ж запоріжцям вдавалося зупиняти суперника — гра черкасців на чужій половині майданчику ставала менш ефективною.

Мавпи зуміли дістати запоріжців, зрівнявши рахунок і навіть ненадовго вийшовши вперед у четвертій чверті. Однак Запоріжжя вкотре продемонструвало характер і не знітилось під натиском Мавп. Гості знову збили темп і повернули собі перевагу, хоча вже не таку значну, як у першій половині гри — у дві клатчеві хвилини команди входили лише за одного очка гандикапу команди Валерія Плеханова.

У ключові в цьому матчі володіння гості зуміли відбитися. Мавпи збилися на дальні атаки, реалізувати які черкасцям не вдалося, а 4 очки від Пресслі та влучні штрафні Рендольфа дали гостям 7 очок переваги за 37 секунд до завершення основного часу. Коли вже було запізно Мавпи знайшли свій кидок — влучні триочкові Конєва та Хаджифейзовича знову наблизили черкасців до суперника і навіть повернули інтригу, але Запоріжжя, вдало пробивши тактичні фоли, зуміло втримати перемогу.

Вдала гра американського тріо, хороший відсоток реалізації кидків з гри та залізні нерви на вирішальному відрізку матчу дозволили Запоріжжю втретє в сезоні перемогти Мавп, які зазнали домашньої поразки з рахунком 89:92.

У господарів найкращим гравцем у цьому матчі став Сеад Хаджифейзович, який до 24 очок додав 5 підбирань та 3 передачі (РЕ 25). У гостей 27 очок, 7 підбирань та 6 передач до активу записав захисник Брендон Рендольф (РЕ 29).

Мавпи свій наступний матч у зіграють 29 лютого на виїзді проти Миколаєва, а Запоріжжя 27 лютого вдома прийматиме Прометей.

Суперліга Парі-Матч. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Черкаські Мавпи — Запоріжжя 89:92 (20:27, 25:23, 19:17, 25:25)

Черкаські Мавпи: Ейрінгтон 9 + 8 передач + 3 перехоплення, Попов 2 + 5 передач, Бєліков 8, Райт 12 + 12 підбирань + 5 передач, Скапінцев 5 - старт; Хаджифейзовіч 24 + 5 підбирань, Конєв 10 + 3 блок-шота, Кобець 10, Ткаченко 9 + 3 блок-шота, Сергєв.

Запоріжжя: Столлворт 13 + 6 передач, Рендольф 27 + 7 підбирань + 6 передач, Мироненко 6, Шевченко 8, Преслі 19 + 7 підбирань - старт; Липовцев 9 + 2 блок-шота, Кожем'якін 6, Сандул 4, Титов, Нємцу

Брентлі Байнум — найкращий скорер сезону в Суперлізі Favbet
Американський форвард Київ-Баскета став найрезультативнішим гравцем ліги
Лєв Кошеватський — найкращий молодий гравець сезону в Суперлізі Favbet
Захисник Київ-Баскета отримав відзнаку за підсумком чемпіонату
Найкращі моменти медальних серій Суперліги Favbet: топ-10 моментів
Данки, влучання та блок-шоти — все найкраще з останніх матчів сезону
Станіслав Тимофеєнко: Емоції переповнюють, я дуже гордий за нашу команду і за наше місто
Учасники фінальної серії підбили пісдумки битви за золото Суперліги
Володимира Коваля визнано найкращим тренером сезону Суперліги Favbet
Головний тренер Дніпра привів команду до чемпіонського звання.
Соловйов – найбільш прогресуючий гравець сезону Суперліги Favbet
Один з лідерів Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Станіслав Тимофеєнко — MVP сезону в Суперлізі Favbet
Бігмен Дніпра отримав головну індивідуальну нагороду за підсумком сезону
Дніпро виграв фінальну серію у БК Рівне: відео коментарів
Відео24.04.2024
Гравці та тренери учасників битви за золото — про останню гру сезону Суперліги Favbet
Елайджа Джойнер – найкращий легіонер сезону Суперліги Favbet
Американський захисник Рівного отримав індивідуальну нагороду.
Дніпро переміг Рівне в другому матчі фіналу та став новим чемпіоном України
Команда Володимира Коваля виграла чемпіонську серію Суперліги Favbet
Рівне-ОШВСМ – Дніпро: відео другого матчу золотої серії Суперліги Favbet
Дивіться другу гру протистояння за перше місце
Максим Закурдаєв: В Рівному зал маленький, буде дуже гучно, але ми готувалися до цього
Захисник Дніпра дав коментар перед другим матчем фінальної серії
Київ-Баскет встановив два рекорди сезону в переможному матчі з Черкаськими Мавпами
Кияни повторили рекорд за очками в половині матчу і встановили новий рекорд за кількістю триочкових.