БК Запоріжжя втретє переміг у Кам’янському

Миколаїв та Запоріжжя проводили заключний матч баблу в Кам’янському та останню гру ігрового тижня Суперліги Паріматч.

Номінальні гості вже в першій чверті отримали солідну перевагу, відірвавшись від суперника на 15 очок. Команда Валерія Плеханова переважала суперника за всім ключовими статистичними показниками, контролювала темп гри та втримувала лідерство до великої перерви. Миколаїв зумів трохи підтягнутись у рахунку завдяки результативній грі Едріана, який ще в першій половині встиг записати до активу 18 очок.  Але навіть вдалі дії американця не завадили запоріжцям зберегти за собою 8 очок переваги за підсумком двох чвертей.

Друга половина вийшла більш рівною, але запоріжці продовжували стабільно втримувати перевагу в рахунку. Ключовим у нападі для Запоріжжя став відсоток реалізації 3-очкових кидків. Команда Плеханова закинула 13 з 24 дальніх атак (54%). Миколаїв трохи краще атакував через трисекундну, припустився меншої кількості втрат та пробив на 10 штрафних більше за суперника, але поганий захист на дузі не дозволив корабелам претендувати на перемогу.

Ривок Запоріжжя на старті матчу в цій грі став вирішальним і дозволив команді Плеханова виграти третій матч поспіль в Кам’янському – 93:84 та втретє в сезоні здолати корабелів. Запоріжжя виграв восьмий матч поспіль та вдев’яте за останні десять поєдинків.

Найкращий гравець

Лідером запоріжців в цій грі був Джошуа Форчун, який окрім 26 очок записав до активу 5 підбирань та 4 передачі за 56% кидків з гри та 57% реалізації дальніх атак.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Кам’янське, СК Прометей

Миколаїв – Запоріжжя 84:93 (19:28, 21:20, 21:23, 23:22)

Миколаїв: Едріан 24 + 10 підбирань + 4 передачі, Омоера 16 + 4 передачі, Колтер 12 + 10 передач, Дубоненко 10, Конате 7 – старт, Приймак 8, Лихой 3, Заплотинський 2, Едж 2, Хохоник 0, Боднар 0

Запоріжжя: Форчун 26 + 5 підбирань + 4 передачі, Мальчевський 11, Тихонов 10 + 5 підбирань, Кеффі 11 + 11 передач – 4 втрати, Сізов 8 – старт, Маяускас 16, Грицак 9 + 7 підбирань, Міхєєв 3, Тітов 0

Як Черкаські Мавпи перемогли Запоріжжя: фотогалерея
Підопічні Максима Міхельсона переломили хід зустрічі в другій половині і перемогли - 81:71
Суперліга Паріматч: відео топмоментів 25-27 лютого
Київ-Баскет вдома програв Тернополю: відео коментарів після гри
Відео28.02.2021
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою гостей
Черкаські Мавпи перемогли Запоріжжя: відео коментарів
Підопічні Максима Міхельсона перервали восьмиматчеву серію перемог Запоріжжя - 81:71
Черкаські Мавпи на характері перервали восьмиматчеву переможну серію Запоріжжя
Завдяки чудово проведеній третій чверті Черкаські Мавпи переломили хід гри і перемогли – 81:71.
Суперліга Паріматч: онлайн відеотрансляція 28 лютого