БК Запоріжжя у домінуючому стилі переміг Хімік, вигравши третій матч поспіль

Запоріжжя приймав Хімік у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Команди провели дуже рівну першу половину. У стартовій 10-хвилинці відбувся бенефіс захисника господарів Джоша Форчуна, який ще за першу чверть встиг відзначитись 16 набраними очками, реалізувавши 3 з 4 триочкових. Хімік атакував більш командно протягом усієї першої половини, а найактивнішими у складі команди Віталія Степановського в нападі були Нельсон, Салліван та Мироненко, останній ще за першу чверть викинув 6 дальніх атак.

Головною проблемою гостей до великої перерви стали втрати — Хімік припустився 10 помилок ще за першу половину. При цьому гості мали кращий відсоток реалізації, перевагу на підбираннях та якісніший рух м’яча. Але хороша перша половина від американського тандема Форчун - Кеффі та помилки суперника дозволили Запоріжжю піти на велику перерву за мінімальної переваги — 34:33.

Головний ривок у цьому матчі відбувся під час третьої чверті: Запоріжжя провело відмінний відрізок у нападі, закинувши 4 дальніх та набравши 28 очок за чверть. Хімік відповів ще 7-ма втратами за десятихвилинку і невдалими діями у нападі, набравши за 10 хвилин лише 11 очок. При цьому підпічні Валерія Плеханова стали діяти більш агресивно і в фарбі, що також допомогло господарям встановити повний контроль над грою.

Ривок Запоріжжя виявився вбивчим для Хіміка. Южненці не тільки не змогли отямитись, а продовжили помилятись у четвертій чверті та дозволили господарям відправити себе у нокаут задовго до фінальної сирени, коли перевага команди Плеханова сягнула неймовірних 30 очок.

Запоріжжя у домінуючому стилі переміг Хімік, здобувши перемогу з рахунком 86:55. Хімік припустився катастрофічних 26(!) втрат за матч, які не залишили команді Віталія Степановського шансів на перемогу.

Найкращим гравцем матчу став американський захисник Запоріжжя Джош Форчун, який за 30 хвилин у грі набрав 24 очка (3/8 двоочкових, 5/9 триочкових, 3/5 штрафних), зробив 5 перехоплень, 4 передачі та 3 підбирання (РЕ 22).

У Хіміка дабл-дабл оформив Льюїс Салліван, який до 13 очок додав 10 підбирань.

Запоріжжя наступний матч регулярного чемпіонату зіграє 23 жовтня на виїзді проти Черкаських Мавп, а Хімік 24 жовтня вдома прийматиме Будівельник.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя — Хімік 86:55 (20:18, 14:15, 28:11, 24:11)

Запоріжжя: Кеффі (19 + 4 передачі), Форчун (24 + 4 передачі + 5 перехоплень), Мальчевський (11), Грицак (2 + 10 підбиарнь + 3 перехоплення), Маяускас (5) - старт; Сизов (8), Тихонов (6), Морозов (5), Міхєєв (4), Титов (2).

Хімік: Зотов (3 + 3 перехоплення), Марченко (3), Мироненко (8), Салліван (13 + 10 підбирань), Нельсон (12 + 8 підбирань - 5 втрат) - старт; Войналович (8 + 5 підбирань - 5 втрат), Вашингтон (4 + 6 підбирань), Клевзуник (2), Рябчук (2).

Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату