Айнарс Багатскіс: я задоволений виступом Київ-Баскета в Кубку Європи, але завжди може бути краще

Головний тренер Київ-Баскета Айнарс Багатскіс в інтерв’ю прес-службі ФБУ прокоментував виступ своєї команди — останнього представника України на євроарені — у заключному матчі Кубка Європи FIBA, в якому столичний колектив вдруге поступився турецькій Каршияці в матчі 1/4 фіналу.

Читайте: Кубок Європи ФІБА: визначилися півфіналісти

“Як на мене, результат на табло не дуже відображає те, що відбувалося на майданчику. Думаю, ви знаєте, що за рейтингом — Каршияка це команда номер один в Кубку Європи. За комплектацією, за можливостями та талантом — це стабільний учасник плей-оф Ліги чемпіонів.

У першому матчі ми були у грі лише 29 хвилин. Вчора перед грою я казав гравцям, що якщо ми хочемо залишатись у матчі довше, ми маємо утримувати повну концентрацію протягом всієї дистанції. Якщо брати матч в Туреччині, то 33 хвилини ми грали на равних, а останні 7 хвилин програли тотально свій щит. Десь ми приймали невірні рішення у нападі і нас відразу карали у швидких проривах. Ці останні сім хвилин зіпсували результат матчу.

Ми намагалися грати широкою ротацією, але у нас не було Влада Коренюка, який став батьком вчора і його, як ресурса, нам не вистачало. Я не можу висловити претензії гравцям, адже вони намагалися робити все якнайкраще, але те, що в них не завжди виходило — це вже інше. Ми не були хлопчиками для биття, хоч і програли багато за підсумками двох матчів.

Київ-Баскет — молодий клуб і зайшов далеко в Кубку Європи. Можна було і пройти далі, якщо б ми грали з іншим турецьким клубом. Але потрібно розуміти, що Бахчишехір розгромив Вентспілс у чвертьфіналі і це все умовно. Могло бути все гірше, адже на першому етапі ми потрапили до дуже солідної групи.

Я задоволений нашим виступом в Кубку Європи, але завжди може бути краще. Всі українські гравці Київ-Баскета, які є кандидатами до національної збірної України, отримали бесцінний досвід. Дуже хотілося б, щоб гравці змогли використати цей досвід у майбутньому. Щоб вони розуміли, що вони отримали і змогли це використовувати у майбутньому”.

Київ-Баскет – Прометей: онлайн відеотрансляція Кубка Європи ФІБА
Відео26.01.2021
Українські команди стартують на груповому етапі
Кубок Європи ФІБА: шанси українських команд 26 січня
Українські Київ-Баскет, Прометей та Дніпро стартують у Кубку Європи ФІБА
Віталій Черній: Прометей ставить на перше місце результат у кожному матчі Кубка Європи ФІБА
Головний тренер кам`янчан розповів про налаштованість команди до дебюту в єврокубковому турнірі
Кубок Європи ФІБА: суперники українських клубів у чемпіонатах напередодні старту
Прометей поступився Дьору у матчі Єврокубку ФІБА
Підопічні Вікторії Большакової не змогли перемогти у другому матчі поспіль - 56:83
Денис Журавльов: Дніпро має диктувати суперникам свої умови