Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
ФБУ закликає громади подавати пропозиції для отримання державних коштів на будівництво палаців спорту

ФБУ закликає громади подавати пропозиції для отримання державних коштів на будівництво палаців спорту

   27 березня Уряд затвердив постанову про Порядок використання коштів на будівництво палаців спорту: постанова Кабінету Міністірів України від 27.03.2019 № 268 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту».
 

   Нагадаємо, що цей проект стартував у 2018-му з ініціативи Федерації баскетболу України та підтримки КМУ, Міністерства молоді та спорту та Верховної Ради України. Так минулого року було виділено 150 мільйонів гривень субвенції на будівництво  і реконструкцію Палаців спорту. Ця стратегічно важлива програма продовжується і у 2019-му, у цьому році на неї закдено 200 мільйонів гривень.

   Увага! Для отримання субвенції виконавчі органи рад повинні подати Мінмолодьспорту пропозиції щодо включення об’єкту інфраструктури до переліку об’єктів, на які планується спрямувати субвенцію. Пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів з дня набрання чинності Порядків.
 
Щодо будівництва та реконструкції палаців спорту
Умовами надання субвенції є:
- співфінансування у 2019 році з місцевих бюджетів та залучених на такі цілі інших джерел, не заборонених законодавством, в обсязі не менше ніж: - 10 відсотків загальної вартості проекту будівництва нових палаців спорту та розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту; - 50 відсотків загальної вартості проекту будівельно-ремонтних робіт існуючих палаців спорту;
- наявність затверджених у встановленому порядку необхідних документів для виконання робіт, у тому числі проектно-кошторисної документації;
- фактично виконані роботи з будівництва/реконструкції палаців спорту, що були розпочаті у попередньому періоді за рахунок коштів, розподілених згідно з розподілом обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту у 2018 році, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4.07.2018 № 450.
- надання гарантійного листа щодо своєчасного використання субвенції у повному обсязі, завершення у наступних бюджетних періодах робіт та облаштування, належного забезпечення подальшої експлуатації та функціонування збудованих/реконструйованих і відремонтованих палаців спорту.Кошти виділяються на об'єкти комунальної власності:
- що мають відведену земельну ділянку;
- що мають затверджену проектно-кошторисну документацію;
- кількість глядацьких місць на яких становить не менше ніж 2500 для будівництва нових та не менше ніж 500 для будівельно-ремонтних робіт існуючих;
- що повинні використовуватися для проведення спортивних заходів не менше ніж із чотирьох ігрових видів спорту;
- що повинні враховувати вимоги щодо доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп.

 

Estafeta