Аліна Ягупова тягнула Фенербахче, але команда програла УГМК

Євроліга. Півфінал

16 квітня

Стамбул. Туреччина

Фенербахче (Туреччина) – УГМК (Росія)  88:84 (21:22, 27:33, 13:13, 23:20) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перед матчем Аліна Ягупова отримала дві нагороди – за перемогу в голосуванні за звання MVP Євроліги, і за потрапляння у п’ятірку найкращих турніру. У самому матчі вона повністю відповідала своєму другому визнанню у кар’єрі.

В першій половині зустрічі Аліна Ягупова тягнула команду на собі. Це чудово продемонструвала її результативність на фоні інших дівчат. Українка за 20 хвилин мала 18 очок (2 двоочкових, 4 триочкових, 2 штрафних) і 3 передачі. Другою після неї йшла Сато Сабаллі, в якої було 9 балів, а у всіх інших  - 5 і менше. Ягупова не зробила жодного підбирання і це не дивно, адже партнерки виводили її на кидок і віддавали м’яч для пострілу.

В другій половині Фенербахче почав грати більш командно. Окрім нашої спортсменки, яка у підсумку набрала 26 очок, хорошу гру показали Сато Сабаллі – 20 балів, Кайла МакБрайд – 12 пунктів та Кіа Ваун – 10 очок. В заключній чверті така продуктивність допомогла турчанкам відіграти 10-очкове відставання і поновити паритет за 3 хвилини до завершення чверті. Проте, суперниці не розгубилися і все ж змогли перемогти – 88:84.

Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви