Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії

Міньор завершив сезон чемпіонату Болгарії поразкою в овертаймі від Левскі 83:84. Богдан Бринюк відіграв 30 хвилин, набрав 17 очок (8/13 двоочкові, 0/1 триочкові, 1/2 штрафні), зібрав 10 підбирань, віддав 1 передачу, поставив 1 блок-шот при 4 втратах та 4 фолах.

Загалом після переходу по ходу сезону в Міньор Бринюк зіграв 12 матчів, в середньому граючи 18.7 хвилин, набираючи 9.8 очок, 4.3 підбирань, 0.8 передач.

Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань

В чемпіонаті Словаччини Інтер Братислава зрівняв рахунок в чвертьфінальній серії з Прєвідзою 2:2, вигравши домашній матч 97:62. Олександр Бєліков за Прієвідзу відіграв 26 хвилин, набрав 4 очка, (2/5 двоочкові, 0/3 триочкові), зібрав 2 підбирання, зробив 2 перехоплення.

В чемпіонаті Грузії Раші програв Кутаїсі 100:116 в першому чвертьфінальному матчі серії. Ігор Чумаков відіграв 26 хвилин, набрав 15 очок (3/7 двоочкові, 2/5 триочкові, 3/6 штрафні), зробив 8 підбирань, 2 передачі, 1 блок при 4 фолах та 2 втратах.

Український захисник Максим Шульга продовжить кар’єру в одній з топових команд NCAA