Жіноча Суперліга. Динамо повертається на 7-ме місце турнірної таблиці

Відбувся перший матч ігрового тижня у регулярному сезоні змагань.

Київське Динамо перемогло Чайку у першому із двох матчів між ними у столиці - 72:54. Лідер у цій зустрічі змінювався тричі на початку поєдинку, після чого господарки не лише втримували поточну перевагу, але і збільшували її.

Визначальною стала перша десятихвилинка, яку київька команда забрала - 24:13.

Кубок України: визначено місце та розклад вирішальних матчів у жінок

Київський клуб перевершив суперниць за очками, набраними із трисекундної зони (38:28), очками другого шансу - 14:11, очками після втрати - 17:13. За ним залишилия підбирання - 54:39, а ще він ліпше атакував із периметру (5/15 - 33% проти 3/16 - 19% у Чайки).

У Динамо дві баскетболістки оформили "дабл-дабл": у Фастової 15 очок + 12 підбирань, а у Бітел 24 + 12 підбирань. Є "дабл-дабл" і у Чайки: 10 + 12 підбирань у Віри Черкаської.

Як наслідок, Динамо змогло наздогнати суперниць за кількістю перемог у турнірній таблиці: їх у них по чотири, але столичний клуб обігнав опоненток за додатковими показниками і тепер сьомий

Жіноча Суперліга. Анонс матчів ігрового тижня

Динамо - НПУ ім. Драгоманова - Чайка - ДЮСШ - Бердянськ - 72:54 (24:13, 20:19, 14:11, 14:11)

Динамо - НПУ ім. Драгоманова: Келловей 17 + 6 передач, Фастова 15 + 12, Карєва 6 + 6 підбирань, Бугайова 8 + 10 підбирань, Бітел 24 + 12 + 7 передач - старт; Бондзюх 0, Савчук 0, Шевченко 0, Царук 2

Чайка - ДЮСШ - Бердянськ: Попова 5 + 4 передачі, Ткаченко 2, Джонс 16 + 5 підбирань, Самохвалова 7 + 5 підбирань, Черкаська 10 + 12 - старт; Бірюк 2, Гозалова 2, Пашкіна 0, Прокопенко 0, Федоренко 10

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди