Жіноча Суперліга: чемпіон і віце-чемпіон виграли у гостях

14 грудня у Жіночій Суперлізі було зіграно два матчі. Столичні команди Динамо-НПУ і Київ-Баскет здобули перемоги у виїздних матчах.

Франківськ приймав чемпіона і встиг на початку протистояння з киянками двічі вийти вперед. Але після того, як лідер атак господарок Дар'я Дубровська зробила рахунок 4:2, динамівки відповіли очковим ривком 9:0. А першу чверть закінчили симметричним рахунком 31:13 на свою користь. У другій чверті підопічні Юрія Процюка стали надійніше грати у захисті, але і закинули менше. Поперерві Динамо продовжило тиск і трохи скинуло оберти лише тоді, коли у заключній чверті Фастова збільшила перевагу до +47. У підсумку 94:50 на користь Динамо. Найрезультативнішою у цьому протистоянні стала гравчиня Динамо Вікторія Бабіч (26оч+10пб). Дабл-дабл також оформила Вікторія Карєва - 19оч+10пб. Після цього матчу Франківськ пролонгував безвиграшну серію до восьми поразок.

У Рівному Київ-Баскет також здобув перемогу 74:55. Підопічні Володимира Холопова зі старту пішли у відрив 8:0, а першу чверть закінчили з 10-очковою перевагою 27:17. За великим рахунком активність на цьому ігровому відрізку і стала запорукою перемоги. Бо у другій чверті підопічні Валерія Жартуна вирівняли гру і змогли перед перервою трохи скоротити відставання 32:40. Але у другій половині Київ-Баскет продовжував "гнути свою лінію". І у третьому, і в четвертому періодах гості набирали по 17 очок, а пропускали менше. Це вилилося у підсумковий рахунок 74:55 на їхню користь. Найрезультативнішою у матчі стала Вікторія Кондусь - 21 очко. Її колега по команді Кристина Філевич оформила дабл-дабл - 12 очок+10пб. У складі Рівного найактивнішою була Тетяна Гаврильчик (19оч+17пб). Після цього виграшу Київ-Баскет довів переможну серію у чемпіонаті до 11-ти матчів.

Жіноча Суперліга

14 грудня

м. Івано-Франківськ

Франківськ-ПНУ - Динамо-НПУ 50:94 (13:31, 9:16, 8:25, 20:22)

м. Рівне

Рівне-ОШВСМ - Київ-Баскет 55:74 (17:27, 15:13, 12:17, 11:17)

Слідкуйте за нами в Інстаграм!

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди