Жіноча Суперліга: вдома виграв тільки Рівне-ОШВСМ

15 березня у Жіночій Суперлізі було зіграно чотири матчі.

Чайка дуже потужно зіграла у Запоріжжі. Морячки дозволили вперше відзначитися господаркам за рахунку 12:0, а першу чверть закінчили 30:13. Красиво зафіксували гості свою перевагу перед перервою – дзеркальний рахунок на табло 42:24. Вже тоді здавалося б, усе стало зрозуміло - Козачці нема чого ловити у цьому протистоянні. Але іншої думки були самі підопічні Вікторії Большакової. Вони виграли третю чверть 27:20 і на рівних боролися аж до фінальної сирени. До честі Козачки, вона дала приклад іншим, як грати, допоки матч не завершено. У підсумку цілком "прийнятна" поразка 73:84. У складі гостей Олександра Радулович набрала 37 очок!

У Рівному господарки, Рівне-ОШВСМ, змогли здобути вольову перемогу над Львовом. Їхній камбек відбувся у другій половині. Першу чверть львів'янки виграли досить переконливо 21:10, але вже у другій десятихвилинці почали здавати позиції. Втім, все одно на перерву ще пішли лідерами 32:25. А потім Валерій Жартун вніс корективи, і команда перевтілилася - 25:14 у третій чверті і 21:10 у заключній. У підсумку перемога Рівного 71:56. Гравець господарок Тетяна Гаврильчик оформила дабл-дабл (15оч+14пб).

Чемпіон грав в Одесі. Київ-Баскет вдало комбінував, більше атакував і швидко створив очковий відрив. Після влучання з периметру Спітковської за дві хвилини до кінця першої чверті киянки повели +14. У другій чверті гості набрали ще більше очок, ніж у першій - 27. Та й перевага на цьому відрізку виявилася суттєвішою: +14. Це дозволило їм піти на перерву, фактично знявши питання щодо майбутнього переможця 48:22. Поперерві ІнтерХім зумів на певний час вирівняти гру. Він виграв третю чверть 21:19, але в кінцівці знову провалився.- - 91:55 перемога киянок.

І у Вінниці тамтешні блискавки намагалися дати бій Франківську. Але вийшло, як вийшло. Долю матчу визначила потужна гра гостей у першій чверті. Коли піч добре розжарили, далі дівчатам з Прикарпаття достатньо було підтримувати градус боротьби, "підкидаючи" час від часу м'ячі у кошик вінничанок. 75:63 - перемога Франківська.Одразу ж троє (!) гравців у складі переможниць оформили дабл-дабл. Це Огороднікова (21оч+10пб), Уро-Ніле (20оч+13пб), Юркевічус (10оч+11пб).

Жіноча Суперліга

15 березня

м. Запоріжжя

Козачка – Чайка 73:84 (13:30, 11:12, 27:20, 22:22)

м. Рівне

Рівне-ОШВСМ – Львів 71:56 (10:21, 15:11, 25:14, 21:10)

м. Одеса

ІнтерХім – Київ-Баскет 55:91 (9:21, 13:27, 21:19, 12:24)

м. Вінниця

Вінницькі Блискавки - Франківськ 63:75 (12:24, 13:18, 21:12, 17:21)

Турнірна таблиця

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди