Збірна України U-20 поразкою завершила чемпіонат Європи

Чоловіча молодіжна збірна України U-20 програла Чорногорії у заключному поєдинку чемпіонату Європи за підсумкове 11-те місце.

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ U-20
Чоловіки. Дивізіон А

22 липня
Хемніц. 13:15
Матч за 11 місце

Чорногорія – Україна – 98:79 (19:15, 29:22, 29:18, 21:24)
Україна: П. Бондаренко 1очко, 2підбирання, 1передача, Нємцу 10о, 2пд, 3пр, Ягодін 16о, 5пд, 3пр, Бондарчук 2о, 3пд, 2пр, Горобченко 6о, 1пд, 4пр; О. Бондаренко 1о, 1пд, 1пр, Тиртишник 21о, 3пд, 2пр, Боднар 1пд, Дубоненко 2о, 1пд, Козак 8о, 2пд, 1пр, Войналович 12о, 2пд, 1пр.

Після стартового обміну нереалізованими атаками балканці відкрили рахунок триочковим влучанням Поповича. Після подальшої серії безрезультативних атак суперники збільшили перевагу до шести очок. Українці перший м’яч закинули зі штрафного після трьох хвилин ігрового часу. Суперники поступово адаптувалися на майданчику та намагалися диктувати свою гру. Українці вимушені були наздоганяти. Після триочкового Войналовича нам вдалося вийти вперед на один бал. Втім це був єдиний позитивний баланс рахунку за чверть. Балканці повернули лідерство, вигравши в підсумку стартову 10-хвилинку в 4 очка.

На початку другої чверті наші хлопці знову спробували перехопити ініціативу. На певний час знову вдалося вийти вперед, але надовго цього спалаху активності не вистачило. Балканці знову пішли вперед і до великої перерви вже мали 11 очок переваги.
У першій половині чорногорці перевершили нас у влучності, особливо за двоочковими – 68% проти 41. Та значно ефективніше діяли на підбираннях – 27 проти 12.

Третя чверть знову стала критичною для українців. Суперник продовжував впевнено домінувати на майданчику. То ж загальна різниця перед заключною 10-хвилинкою сягнула майже нездоланних за такого перебігу 22-х очок.

У заключній чверті балканці довели зустріч до своєї перемоги, яка відкинула збірну України на підсумкове 12-те місце.

Українець Санон у топ-5 бомбардирів чемпіонату Європи
Молодіжна збірна України виступає на чемпіонаті Європи
Україна перемогла Польщу та залишилась в європейській еліті: топ-моменти матчу
Команда Валерія Плеханова виграла перший матч за 9-16 місця на чемпіонаті Європи U-20
Україна вийшла на Чорногорію: підсумки ігрового дня на чемпіонаті Європи U-20
Команда Валерія Плеханова продовжить виступ в Тель-Авіві
Збірна України перемогла Польщу і зберегла місце в Дивізіоні А чемпіонату Європи U-20
Молодіжна збірна України U-20 грає в плей-оф чемпіонату Європи
Збірна України U-20 на чемпіонаті Європи: підсумки виступів у групі перед матчем із Францією
Молодіжна збірна України перемогла Сербію на чемпіонаті Європи
Україна U-20 на Євробаскеті-2019: усе вирішиться у третьому турі групового раунду
Всі чотири команди мають по одній перемозі після двох турів
Яскрава перемога України над Сербією на ЄвроБаскеті: фотогалерея
Чоловіча молодіжна збірна України здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи
Найкращі моменти яскравої перемоги України над Сербією: відео
Збірна України здобула ефектну перемогу в матчі з Сербією на чемпіонаті Європи U-20