Збірна України перемогла Австрію та вийшла на Євробаскет-2022

У матчі 4-го туру кваліфікації Євробаскета-2022 збірна України грала проти команди Австрії.

Наша команда заволоділа перевагою на старті матчу за рахунок ефективних дій у трисекудній Геруна та влучних атак Мішули. При цьому збірна Україги непогано діяла у захисті, пропустивши за першу чверть та за половину 14 та 30 очок відповідно.

Головною проблемою у першій половині для нашої команди стали втрати — 12 за першу чверть та 16 за 20 хвилин. Але навіть за великого обсягу браку команда Айнарса Багатскіса мала перевагу у рахунку, доки не відбувся ривок австрійців. 10:0 від команди Рауля Корнера наприкінці першої частини гри відправили команди на велику переву за мінімальної переваги австрійців.

Українська збірна швидко повернула собі перевагу на старті другої половини, розпочавши її з ривка 8:0. Однак, як і наприкінці другої чверті, у кінцівці третьої дозволила супернику підтягнутися в рахунку. Помилки та короткострокові втрати концентрації нашої команди австрійці відразу використовували та скорочували відставання.

Заключна чверть стала найдовшим та найнеровівшим відрізком матчу. Дальні влучання Мішули та Лукашова допомогли нам втримати перевагу, але не врятували від напруженого клатчу, в якому збірна України все ж таки врятувала переможний рахунок.

Австрійці, зокрема Богіч Вуйошевич, не найкращим чином реалізували штрафні кидки у завершальній фазі гри, що допомогло нашій команді зберегти відрив. Австрія дихала у спину протягом більшої частини матчу, але наздогнати суперника не змогла.

Наша збірна припустилась катастрофічних 27 втрат, але все ж таки зуміла виграти матч з рахунком 70:67 і гарантувала собі місце у фінальній частині чемпіоната Європи-2022.

Найкращим гравцем матчу став Олександр Мішула, який завершив гру із 20 очками в активі та 5 з 9 реалізованих триочкових, які за великим рахунком стали ключовими в цій грі.

Заключні матчі кваліфікації збірна України проведе вже у лютому 2021 року, коли гратиме проти команд Угорщини та Словенії.

Євробаскет-2022. Кваліфікація

Група F

Україна — Австрія 70:67 (16:14, 13:16, 21:15, 20:22)

Україна: Лукашов 14 + 5 підбирань, Герун 8 + 8 підбирань, Липовий 8 + 5 передач, Петров 4 + 10 підбирань + 4 передачі, Шундель 3 - 4 втрати — старт, Мішула 20, Павлов 6, Кравцов 2 + 5 підбирань, Зотов 3 - 3 втрати, Санон 2, Бобров 0 - 4 втрати, Беліков 0

Австрія: Вуйошевіч 15 + 4 передачі + 3 перехоплення, Мураті 3, Гюттль 16, Огунсіпе 7, Махалбашич 11 + 7 підбирань + 9 передач + 5 перехоплень - 4 втрати - старт; Шрайнер 4, Ламешич 4, Фрідріх 3, Ерсек 4, Дувьєр

FIBA EuroBasket here we go Після перемоги над збірною Австрії, збірна України гарантувала собі участь на Євробаскеті у 2022 році #язізбірною @eurobasket

Posted by ФБУ - Федерація баскетболу України on Monday, November 30, 2020
Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025