Українки за кордоном: Ягупова без перемоги у Євролізі, Даугавпілс зазнав невдачі у Фіналі чотирьох у Латвії

Минулий ігровий тиждень у Європі видався не надто вдалим для українських баскетболісток.

Головні погляди у нас були на Фенербахче капітана збірної України Аліни Ягупової, який вдома намагався виграти Євролігу.

У півфінальному протистоянні Фіналу чотирьох Фенербахче зустрівся з чеським УСК Прага, над яким здобув непросту перемогу 83:74.

Аліна Ягупова стала кращою гравчинею матчу, набравши 24 очки (5/5 двоочкових, 4/11 триочкових, 2/2 штрафшних), віддала 7 передач, зібрала 4 підбирання, зробила 4 перехоплення при 2 фолах та 5 втратах. РЕ 27.

А ось у фіналі турецька команда сенсаційно поступилась Шопнону 55:60.

Наша Аліна Ягупова знову стала найрезультативнішею гравчинею Фенербахче у матчі. Вона провела на майданчику 39 хвилин 7 секунд. За цей час українка заробила 13 очок (4/8 двочокових, 0/10 триочкових, 5/6 штрафних), здійснила 6 підбирань, 5 передач та 1 перехоплення при 4 втратах та 4 фолах.

У Латвії у Фіналі чотирьох грав Даугавпілс українок Уляни Дацько та Вікторії Горобець. Але і тут клуб українок чекала невдача – у півфіналі Даугавпілс поступився ТТТ Ризі 55:103, а в матчі за третє місце - Лаєпаї 58:74.

В першому матчі Дацько за 27 хвилин на майданчику записала на свій рахунок 9 очок (3/7 двохочкових, 1/6 триочкових), 5 підбирань, 1 передачу, 1 перехоплення при 3 втратах та 4 фолах. Горобець за 24 хвилини набрала ті ж 9 очок (1/5 двохочкових, 2/4 триочкових, 1/1 штрафних), зібрала 3 підбирання та зробила 5 передач при 5 втратах та 3 фолах.

У другій грі Дацько за 29 хвилин на майданчику записала на свій рахунок 7 очок (2/6 двохочкових, 0/5 триочкових, 3/4 штрафних), 8 підбирань, 2 передачі, 1 перехоплення при 4 фолах. Горобець за 32 хвилини набрала 8 очок (2/6 двохочкових, 2/2 триочкових, 0/4 штрафних), зібрала 7 підбирань, зробила 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 5 втратах та 2 фолах.

У чемпіонаті Туреччини Анталія 07 поступилась Бешикташу 73:80 і залишилась 11-ю, лише за додатковими показниками знаходячись поза зоною вильоту. Ольга Дубровіна за Анталію провела 29 хвилин, набрала 12 очок (2/2 двохочкових, 1/5 триочкових, 5/6 штрафних), зробила 1 підбирання, 4 передачі, 1 перехоплення при 3 втратах та 4 фолах. Її одноклубниця Тетяна Юркевічус за 19 хвилин набрала 10 очок (5/6 двохочкових), зробила 6 підбирань, 2 передачі та 1 блок-шот при 2 фолах.

Міріам Уро-Ніле з швейцарським Ньоном на минулому тижні не грала і свій наступний матч проведе 13 квітня проти Фрібурга.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії