Українці за кордоном: вражаючі матчі Геруна та Кравцова, повернення Пустового

Капітан національної збірної України В’ячеслав Кравцов допоміг Фуенлабраді здобути домашню перемогу в матчі 32 туру іспанської ліги АСВ над командою свого співвітчизника В’ячеслава Боброва Гіпускоа — 80:79. Кравцов провів свій найкращий матч сезону: українець вийшов у старті, відіграв 28 хвилин, набрав 21 очко (7/12 двоочкових, 7/11 штрафних), зробив 6 підбирань (2 у нападі), 3 передачі та 2 блок-шота та заробив на собі 7 фолів при 1 персональному зауваженні та 2 втратах (РЕ +26).

Бобров у цій грі також вийшов у старті, відіграв 19 хвилин, набрав 2 очка (1/2 двоочкових, 0/1 триочкових), зробив 3 підбирання (2 у нападі) та 1 перехоплення при 1 втраті та 3 фолах (РЕ 0).

Потужний матч провів і Володимир Герун, але його Бреоган вдома програв Гран Канарії 77:92. Українець за 28 хвилин набрав 25 очок (9/14 двоочкових, 7/8 штрафних), зробив 7 підбирань (4 у нападі) та 2 передачі, заробивши на собі 9 фолів при 1 персональному зауваженні (РЕ +36).

Нарешті ігровий час отримав український центровий Барселони Артем Пустовий, команда якого на виїзді перемогла Андору 82:79. Пустовий, вийшовши з лави, відіграв 17 хвилин, набрав 6 очок (2/3 двоочкових, 2/3 штрафних), зібрав 5 підбирань (2 у нападі) та зробив 1 передачу при 4 фолах та 1 втраті (РЕ +8).

Барса посідає 3 місце в таблиці (24 перемог/7 поразок), Фуенлабрада йде 13-ю (11 перемог/20 поразок), Бреоган посідає 17 сходинку (9 перемог/21 поразка), а Гіпускоа посідає останнє 18 місце (9 перемог/22 поразка).

Промітеас Олександра Липового зазнав розгромної поразки в 26 турі чемпіонату Греції, програвши на виїзді Олімпіакосу 59:86. Захисник збірної України вийшов у старті, відіграв 19 хвилин, набрав 4 очка (2/2 двоочкових, 0/2 штрафних), зробив 3 передачі, 1 перехоплення та 1 підбирання при 2 втратах (РЕ +6). Промітеас посідає 5 місце з 16 перемогами та 10 поразками.

Читайте: Українці в Іспанії: потужний дабл-дабл Геруна, наші залишилась без перемог

Крайова українців Владислава Коренюка та Юрія Фрасенюка програла Сібіу перший матч півфінальної серії плей-оф чемпіонату Румунії (61:83). Коренюк за 17 хвилин набрав 2 очка (1/2 двоочкових), зробив 1 перехоплення та 1 блок-шот при 2 втратах та 2 фолах (РЕ -2).

Фрасенюк також вийшов з лави, відіграв 16 хвилин, набрав 5 очок (1/2 двоочкових, 1/2 триочкових) та зробив 3 підбирання (1 в нападі) при 3 фолах та 2 втратах (РЕ +1).

ЗТЄ Андрія Агафонова програв виїзний матч чемпіонату Угорщини ДЕАКу (79:100). Українець вийшов у старті, відіграв 26 хвилин, набрав 17 очок (2/4 двоочкових, 1/1 триочкових, 10/11 штрафних) та зібрав 7 підбирань при 4 фолах та 2 втратах (РЕ +21).

Збірна України запрошує журналістів на відкрите тренування
Представники медіа можуть завітати на перші тренувальні збори національної команди під проводом нового головного тренера тривають
Айнарс Багатскіс: я хочу перемагати і знаю, що гравці збірної України також цього хочуть
Головний тренер чоловічої національної команди – про очікування від нового виклику
OverTime. Заключна програма сезону
Цього разу у OverTime про національну збірну з баскетболу
Айнарс Баґатскіс: висловлюю своє захоплення хлопцями, які погодилися серед відпусток перед важким сезоном приїхати і потренуватися
Головний тренер збірної виксоко оцінив бажання гравців національної команди змінити особисті плани і приїхати до тренувального табору
Україна в третьому кошику на жеребкуванні відбору ЄвроБаскета-2021
22 липня відбудеться жеребкування кваліфікаційного етапу чемпіонату Європи 2021 року