Українці за кордоном: вдалий матч Боброва, Липовий проти ПАО, Санон досі поза грою

Грецький Промітеас Олександра Липового у виїзному матчі поступився Панатінаікосу. Лідер чемпіонату переміг з рахунком 87:76, а українець, вийшовши у старті, відіграв 25 хвилин, набрав 9 очок (0/2 двоочкових, 3/8 триочкових), зробив 3 передачі, 2 підбирання (1 в нападі) та 2 перехоплення при 1 втраті та 2 фолах (РЕ +6). Промітеас після цього матчу опустився на 6 місце в турнірній таблиці з 15 перемогами та 9 поразками.

Форвард збірної України В’ячеслав Бобров провів черговий вдалий матч, але не вртував Гіпускоа від поразки в матчі проти Манреси - 72:84.

У виїзній грі українець, вийшовши у старті, відіграв 21 хвилину, набрав 17 очок (6/7 двоочкових, 1/1 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 2 підбирання (1 в нападі), 2 блок-шота та 1 передачу при 4 фолах (РЕ +19).

Фуенлабрада В’ячеслава Кравцова вдома поступилась Гран Канарії - 88:93. Український центровий, вийшошви у старті, відпарцював на майданчику 24 хвилини, набрав 9 очок (4/9 двоочкових, 1/3 штрафних) та зробив 6 підбирань (2 у нападі) при 1 фолі (РЕ +10).

Розгромної поразки зазнав Бреоган бігмена збірної України Володимира Геруна. Команда українця на виїзді поступилась Естудіантесу (62:85), а Герун, відігравши 30 хвилин зі старту, набрав 8 очок (3/7 двоочкових, 2/7 штрафних), зробив 9 підбирань (6 у нападі), 1 передачу та 1 блок-шот при 1 втраті та 2 фолах (РЕ +14).

Артем Пустовий участі в матчі Тенеріфе - Барселона (68:91) не брав. Саме каталонці очолюють турнірну таблицю в Іспанії з 22 перемогами у 26 матчах, Фуенлабрада - 15-та (9 перемог/17 поразок), Бреоган посідає 16 місце з 8 перемогами в 25 поєдинках, а Гіпускоа замикає турнірну таблицю, маючи 6 перемог в активі та 20 поразок в пасиві.

Читайте: Українець Михайлюк не зіграє в НБА до кінця сезону

Монако Сергія Гладиря на виїзді переміг Діжон в рамках 27 туру чемпіонату Франції - 84:81. Гладир вийшов у старті, відіграв 22 хвилини, за які двічі схибив з-за триочкової дуги, зробив 3 передачі та 1 перехоплення при 3 фолах та 1 втраті (РЕ +1). Після цієї перемоги Монако піднявся вже на 2 місце в таблиці з 18 перемогами у 27 матчах.

Читайте: Олексій Лень: ще ніколи не отримував стільки задоволення від баскетболу

Денис Лукашов отримав 7 хвилин ігрового часу в матчі Ліги ВТБ, в якому його Єнісєй на виїзді переміг латвійський ВЕФ - 70:68. Розігруючий збірної України, вийшовши з лави, набрав 2 очка (0/1 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 3 передачі та 1 підбирання у захисті (РЕ +5). Команда нашого захисника посідає 9 місце з 9 перемогами у 23 матчах.

Ізраїльський Бней Герцлія захисника збірної України Богдана Близнюка на виїзді поступився Хапоелю з Тель-Авіва - 73:90. Наш легіонер, вийшовши з лави, відіграв 16 хвилин, набрав 5 очок (1/2 двоочкових, 1/1 триочкових), зробив 2 підбирання (1 в нападі) та 1 перехоплення при 2 фолах (РЕ +5). Команда українця замикає турнірну таблицю з 6 перемогами у 26 поєдинках.

Читайте: Олексій Лень провів найрезультативніший матч в кар’єрі: відео

Угорський ЗТЄ Андрія Агафонова вдома програв команді Дюна з рахунком 87:91. Українець за 31 хвилину набрав 10 очок (4/6 двоочкових, 2/2 штрафних), зробив 6 підбирань (1 в нападі), 3 передачі та 3 блок-шота. Його команда наразі посідає 10 місце в таблиці з 12 перемогами та 15 поразками.

Румунські Пітешті Максима Корнієнка та Сібіу Владислава Коренюка минулого тижня не грали, а Іссуф Санон продовжує не потрапляти до складу словенської Олімпії, не зігравши жодного поєдинка за клуб після виступів у складі національної збірної в лютому 2019 року.

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025