Українці за кордоном: результативна гра Санона, Ковряра, Пустовий допоміг Мурсії виграти в ЛЧ

У Лізі чемпіонів центровий збірної України Артем Пустовий допоміг Мурсії здобути перемогу над Страсбургом 80:78. Українець відіграв 26 хвилин, набрав 8 очок (2/5 двоочкові, 4/4 штрафні), зібрав 3 підбирання, поставив 1 блок-шот при 5 втратах та 5 фолах. За показником “плюс-мінус” (+16) українець став найкращим у команді.

Читайте: Будівельник здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА

У єврокубку Прометей здобув яскраву перемогу над Бурсаспором 90:84. Активну участь у перемозі взяли три українці - Іссуф Санон за 22 хвилини на майданчику набрав 17 очок, зробив 3 підбирання і 3 асисти при 5 фолах. Олександр Липовий за 17 хвилин на майданчику набрав 3 очки і зробив 1 асист та 1 перехоплення, а Ілля Сидоров за 12 хвилин набрав 2 очки, зібрав 2 підбирання, зробив 1 результативну передачу при 2 фолах. Денис Лукашов за 3 хвилини зробив 1 підбирання, виконав один неточний кидок з дальньої дистанції та 1 раз фолив. Не виходили на паркет Іван Ткаченко та В'ячеслав Петров.

У Кубку Європи ФІБА Калев поступився Бріндізі, зазнавши першої поразки в турнірі 86:88. За Калев 12 хвилин відіграв Олександр Ковляр, набравши 10 очок (2/2 двоочкові, 2/4 триочкові), зібрав 4 підбирання, віддав 2 передачі при 2 втратах та 2 фолах.

Румунська Крайова нашого Віталія Степановського здобула перемогу над Норрчепінгом 77:93, вигравши третій матч з трьох на груповому етапі.

У Латвійсько-естонській лізі Тарвас розгромно поступився Латвіяс Університет 56:99. Володимир Шевченко за Тарвас відіграв 23 хвилини, набрав 13 очок (2/12 двоочкові, 2/5 триочкові, 3/4 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 4 передачі, зробив 1 перехоплення при 1 фолі. Його одноклубник  Віталій Шиманський відіграв 10 хвилин, набрав 3 очки (1/1 двоочкові, 1/2 штрафні), зібрав 2 підбирання, поставив 1 блок-шот при 1 втраті.

Артем Ковальов з Пено Жвайгждес в Кубку Литви поступився Йонаві 79:81. Українець відіграв 18 хвилин, очок не набрав (0/3 двоочкові, 0/2 триочкові, 0/2 штрафні), зібрав 6 підбирань, віддав 1 передачу, зробив 1 перехопленння при 3 фолах.

Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф
Український захисник провів потужну гру у півфінальному матчі конференції Atlantic 10