Україна - Канада. 1/4 фіналу текстова трансляція

1/4 Фінаналу Універсіади

Канада - Україна 80:82

Друга збірна України з баскетболу бориться зи вихід до півфіналу Універсіади в Неаполі. Українці, які посіли друге місце у групі "С" зустрічаються з Канадою, яка була першою у групі "D".

Наші хлопці ведуть у матчі з Канадою 53:61

53:63 Зотов реалізує штрафні

53:68 Наші хлопці реалізовують триочковий, Зотов знову влучно б'є два штрафні. У залі українські вигуки: "молодці, молодці"

56:68 - триочковий від Канади

Фантастична задуха в залі

У лідера української збірної на Універсіаді - Сергія Павлова уже 23 очки.

До завершення четвертого періоду 6:30. Прекрасний захист від нашої команди - візитівка на цьому турнірі наших хлопців.

58:68, за 6 хвилин до завершення 4-го періоду. Українці двічі відзахищалися, однак після чергового підбирання Канади на чужому щиті суперник таки здобуває два очки.

61:68 - чергова атака другого шансу від Канади

Українці не реалізують дальню атаку, фол в нападі для команди Степановського.

Канада підіймає темп, постійний пресинг.

Це призводить до низки штрафних від українців. Петров реалізує два з лінії - 61:70 для наших хлопців.

64:70 - 2 з фолом від Канади. Ох і матч!

Черговий фол у нападі для України. Відчувається певна симпатія для представників Канади, які і без того виглядають свіжішими наприкінці гри.

66:70 - 2 очки від Кинади у швидкому нападі, тайм-аутом реагує Степановський.

За 2:40 до заверщення 4-го периоду Зотов реалізує 2 штрафних, натомість ми пропускаємо триочковий - 69:72, по переду Україна.

Петров йде агресивно на фол і реалізує одін з двох - 69:73.

Іван Ткаченко виборює неймовірно важливе підбирання на своєму щиті, а за кілька миттєвостей втікає у швидкий відрив. Між цим Павлов забиває робочий середній і наші хлопці героїчно відправляють Канаду у тайм-аут - 69:77 для України!!!

1.07 до завершення гри. Щось неймовірне, Павлов реалізує два штрафних - 72:79!

75:79 - два з фолом від Канади

Фол українців при триочковій спробі - 75:79, 27 секунд до севершення 4-го періоду.

Чергові штрафні Канади - 77:79

Українці тримають м'яч, Канада не витримує, неспортивний! Петров забирає один штрафний - 77:80 на нашу користь! Павлов провокує суперника на черговий фол. Два влучних штрафних, але Канада відповідає трьохою - 80:82 за 4 секунди до завершення періоду!!!

Тайм-аут! Неймовірна напруга. Наш м'яч, потрібно протриматися 4 секунди!

ТАК!!!!! Ми це зробили!!!! Ми вітримали тиск!!! Ми вистояли!!!

ЦЕ ПЕРЕМОГА!!!! Ми у півфіналі Універсіади!!!!

Україна обігрує одного з головних фаворитів турніру!

Україна: Павлов 31 + 7 підбирань, Мироненко 11, Марченко 10 + 5 підбирань, Зотов 10 + 3 підбирання + 3 передачі, Петров 9 + 13 підбирань + 3 передачі, Ткаченко 6, Кондраков 5, Сидоров 0 + 6 підбирань + 2 передачі, Ковальов 0 + 2 підбирання, Прокопенко 0, Горобченко 0

На щастя, за матчами наступного етапу можна буде стежити в ефірі українського каналу. Уболіватимемо за Україну на Універсіаді в 1/2 через пряму трансляцію на Xsport.