Товариський турнір в Києві: збірна України U-18 у стартовому матчі поступилась Грузії U-20

Збірна України U-18 та збірна Грузії U-20 відкривали Міжнародний товариський турнір в Києві очною зустріччю.

Грузини виграли першу половину, отримавши солідну перевагу під час другої чверті, яку наші суперники виграли 24:8. Грузія мала тотальну перевагу на підбираннях над молодшими опонентами та краще атакувала з гри. Українська юніорська збірна припусталася 14 втрат ще до великої перерви, те реалізувавши лише 25% кидків з гри, програла 20-хвилинку з рахунком 18:38.

Після великої перерви команда Олександра Ворони зуміла кардинально перебудувати свою гру та видала потужний ігровий відрізок. Українська збірна виграла 10-хвилинку 22:19 за рахунок агресивніших дій на обох сторонах майданчику. Наші хлопці реалізували 4 триочкових (0/5 у першій половині), та почали періодично результативно втікати у швидкі відриви, що дозволило їм за чверть набрати більше очок ніж за всю першу половину.

У заключній десятихвилинці наші хлопці продовжували грати в свою гру. Обмеживши обсяг браку, українці стабілізували дії у нападі і додали у захисті, пропустивши за чверть лише 14 очок. Перевага суперника на підбираннях давалася в знаки, однак молодші за суперника господарі змагань намагалися компенсувати це за рахунок інших ігрових компонентів.

Розгромно програвши першу половину, після великої перерви юніорська збірна України продемонструвала переконливий баскетбол, але наздогнати грузинів не зуміла – 56:72.

Наступний матч Україна U-18 зіграє проти України U-20 в п’ятницю о 18:30.

Товариський турнір в Києві. СК Мередіан

Грузія U-20 – Україна U-18 56:72 (10:15, 8:24, 22:19, 16:14)

Україна U-18: Тиртишник 11, Фреш-Стаханов 9, Ковляр 6 + 3 передачі – 4 втрати + 2 перехоплення, Романовський 0, Лопухов 0 – старт, Шульга 9 + 10 підбирань + 2 перехоплення, Заєць 8 + 4 передачі – 4 втрати, Роздобудько 6 + 4 підбирання – 4 втрати, Сидорук 5, Радченко 2, Горобченко 0, Алтухов 0, Чемеха 0

Олександр Ворона: на турнірі у Києві хочу побачити у команди характер
Головний тренер чоловічої збірної України U-18 ставить за мету повернутися до Дивізіону А
Олексанр Ворона очолив чоловічу збірну України U-18
Затверджено зміни на тренерських посадах збірних України
Визначено час проведення матчів Міжнародного турніру в Києві
Молодіжна та юніорська збірні зіграють проти Грузії та Словаччини
В Києві пройде міжнародний турнір за участю молодіжної та юніорської збірних України