У Києві, Кропивницькому, Одесі та Харкові з 11 по 13 вересня відбудуться фінали Кубка ВЮБЛ. У змаганнях братимуть участь найсильніші команди юнаків 2005, 2006, 2007, 2008 та дівчат 2004 р.н. Змагання серед інших вікових категорій буде зіграно протягом вересня.
Читайте: Кропивницький готується до етапу Кубка ВЮБЛ
За Регламентом у Кубку ВЮБЛ беруть участь чотири найсильніші команди за підсумками чемпіонату України в відповідній віковій категорії.
Нагадаємо, за рішенням Виконкому ФБУ додатковий кубковий турнір серед команд ВЮБЛ було вирішено провести в наслідок дострокового завершення сезону та відсутності ігрової практики у юнацьких команд.
ФБУ організує онлайн трансляції з усіх місць проведення фіналу Кубку ВЮБЛ. Стежити можна буде абсолютно за усіма матчами цього турніру за допомогою двокамерної трансляції на сайті ФБУ.
Найближчим часом буде оприлюднено календар матчів. До вашої уваги дати проведення фіналів Кубку в усіх вікових категоріях у хлопців та дівчат.
Юнаки (2004 р.н.)
Київ, Сокіл
18-20 вересня
СДЮСШОР-5 (Дніпро), СДЮСШОР-16 (Київ), КСЛІ (Київ), ДЮСШ-12 (Запоріжжя)
Юнаки (2005 р.н.)
Одеса, Динамо
11-13 вересня
КДЮСШ-2 (Харків), СДЮСШОР ім. Литвака Б.Д. (Одеса), БК Одеса, ЮДЮСШ-Хімік (Южне)
Юнаки (2006 р.н.)
Київ, ІНФІЗ
11-13 вересня
Тейваз (Київ), СДЮСШОР-16-Вовченята (Київ), Черкаські Мавпи-ОСДЮСШОР, ДЮСШ-12 T.E.A.M. (Київ)
Юнаки (2007 р.н.)
Кропивницький
11-13 вересня
КДЮСШ-Золотий Вік (Кропивницький), ДЮСШ-7 (Харків), СДЮСШОР ім. Литвака (Одеса), ЮДЮСШ-Хімік (Южне)
Юнаки (2008 р.н.)
Харків, Політехнік
11-13 вересня
ДЮСШ-7-JUNIOR (Харків), Політехнік-СДЮСШОР, ДЮСШ-7 (Харків), Черкаські Мавпи
Дівчата (2004 р.н.)
Київ, Сокіл
11-13 вересня
Збірна міста Києва, КСЛІ-Київ-Баскет, ОСДЮСШОР м. Рівне, ДЮСШ (м. Бердянськ)
Дівчата (2005 р.н.)
Полтава, Зал ВЛ
25-27 вересня
Збірна Рівненської області, МСДЮСШОР (Вінниця), СДЮСШОР-2 (Полтава), СДЮСШОР №5 (Дніпро)
Дівчата (2006 р.н.)
Одеса, Динамо
18-20 вересня
СДЮСШОР №5 (Дніпро), СДЮСШОР ім. Литвака Б.Д. (Одеса), ОСДЮСШОр-2006 (м. Рівне), ВЕНЕТО-Черкаси-2006
Дівчата (2007 р.н.)
Черкаси
25-26 вересня
ВЕНЕТО-Черкаси-2006, СЗОШ №22 (Чернівці), ДВУФК-СДЮСШОР №5 (Дніпро), Збірна м. Києва
Дівчата (2008 р.н.)
Запоріжжя, НПУ (Козачка)
18-20 вересня
ОСДЮСШОР м. Рівне, КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя), Збірна м. Києва, ДЮСШ (Бердянськ)