Пустовий вийшов у півфінал в Іспанії, Липовий продовжує боротьбу за фінал у Греції

Продовжує виступи у півфіналі плей-оф грецької першості Промітеас захисника збірної України Олекандра Липового. Команда нашого легіонера спочатку зрівняла рахунок у серії з АЕКом (74:65): в цьому матчі Липовий відпрацював 18 хвилин, набрав 1 очко (0/2 двоочкових, 0/1 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 2 підбирання (1 в нападі) та 1 передачу при 3 фолах та 2 втратах (РЕ -5).

Читайте: Українець Бобров - автор найкращого моменту своєї команди в чемпіонаті Іспанії: відео

У другій грі Промітеас поступився з рахунком  66:80, а Липовий, відігравши у старті 17 хвилин, набрав 6 очок (1/1 двоочкових, 1/2 триочкових, 1/2 штрафних) та зробив 3 підбирання (2 у нападі) при 1 втраті 2 фолах (РЕ 6). Рахунок у серії - 2:1 на користь АЕКа.

Барселона центрового національної збірної України Артема Пустового вийшла у півфінал плей-оф чемпіонату Іспанії, обігравши в двох матчах першого раунду Ховентуд.

У першій грі Барса перемогла вдома з рахунком 87:61. Пустовий в цій грі, вийшовши з лави, отримав 11 хвилин ігрового часу, за які відзначився 2 очками (1/2 двоочкових), 1 підбиранням у захисті та 2 блок-шотами (РЕ 4).

У другій грі, яку каталонці на виїзді виграли 107:86, українець вийшов лише на 4 хвилин, зробив 1 невлучний кидок з середньої дистанції, отримав 2 фоли та припустився 1 втрати (РЕ -4).

У півфіналі Барса зіграє проти Сарагоси, яка в своєму чвертьфіналі перемогла Басконію (2:0).

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025