Політехніка-Галичина здобула вольову перемогу над Старим Луцьком

Львівська Політехніка-Галичина здобула перемогу в першому матчі луцького баблу Суперліги Parimatch, здолавши господів майданчику Старий Луцьк.

Господарі майданчику виграли першу половину за рахунок другої чверті — найкращого відрізка Старого Луцька в цьому матчі. Але вирішальною виявилась друга половина і зокрема третя чверть, під час якої гості зробили потужний ривок. Політехніка вже наприкінці десятихвилинки отримала двозначну перевагу, а в заключній чверті лише збільшила відрив, вигравши з рахунком 82:68.

Політехніка мала відчутну перевагу у швидкому баскетболі та кращий відсоток реалізації двоочкових, завдяки чому змогла повернути собі перевагу. Тож, програючи по ходу гри 9 очок, львів'яни в результати перемогл з рахунком 82:66. Найкращим гравцем матчу став Микола Полюляк, в активі якого 18 очок, 7 підбирань та 7 передач (РЕ 31).

Політехніка свій наступний матч в регулярному чемпіонаті зіграє в суботу, 10 грудня, проти Київ-Баскета, а Старий Луцьк закриватиме домашній баблі грою проти киян у неділю.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Луцьк, ОДЮСШ

Старий Луцьк — Політехніка-Галичина 68:82 (17:19, 22:14, 16:30, 13:19)

Старий Луцьк: Рудаков 23 + 10 підбирань, Коцько 13 + 9 передачі + 6 підбирань, Коровяков 10 + 7 підбирань + 4 передач, Дейна 4, Прозапас 3 — старт, Швагринський 13 - 4 втрати, Горковенко 2, Панфілов 0, Тимощук 0, Марків 0, Алтухов 0

Політехніка: Полюляк 18 + 7 підбирань + 7 передач, Горобченко 17, Тіщенко 10, Бережний 9 + 2 блок-шота, Федчук 5 + 4 передачі - 4 втрати — старт, Кич 16, Крамар 5 + 5 підбирань, Бартоломеєв 1, Ковальчук 1, Пилип 0

Черкаські Мавпи обіграли Запоріжжя, перемоги Дніпра та Київ-Баскета: хайлайти матчів 18 березня
Дивіться яскраві моменти матчів другого ігрового дня баблу у Києві
Визначились всі пари плей-оф 1/4 фіналу Суперліги Favbet
Команди достроково визначили положення в турнірній таблиці чемпіонату України
Київ-Баскет впевнено переміг Кривбас та забронював третє місце в таблиці Суперліги
Команда Дмитра Забірченка виграла важливий домашній мач
Днiпро впевнено перемiг Старий Луцьк в другому матчi iгрового дня: вiдео коментарiв
Київ-Баскет виграв у Запоріжжя битву за третє місце в таблиці
Кияни здобули важливу перемогу на старті останнього баблу регулярного чемпіонату