Олександр Мішула набрав 24 очки у Чехії, Іван Ткаченко розпочав з перемоги у плейоф у Фінляндії

Іван Ткаченко допоміг своєму Хельсінкі Сігаллс здобути перемогу над КТП 89:80 в першому чвертьфінальному матчі плейоф чемпіонату Фіналяндії.

За 20 хвилин на рахунку українця 9 очок (3/5 двоочкових, 1/1 триочкових), 4 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 1 втраті.

Читайте: Українці за кордоном: перформанси Пустового та Геруна

Яскравий матч у чемпіонаті Чехії провів Олександр Мішула за Брно, який проти Коліна за 21 хвилину набрав 24 очки (0/1 двоочкових, 8/16 триочкових), зробив 1 підбирання, 2 передачі та 1 блок-шот при 4 фолах. Попри здобуток українця, його команда поступилась 92:93 і завершила регулярний чемпіонат третьою в турнірній таблиці у Чехії.

Команда другого українця у Чехії Анатолія Шунделя Пардубіце здобула перемогу над Градець-Кралове 82:76 і залишилась на шостій позиції.

Шундель в цій грі за 36 хвилин на майданчику набрав 12 очок (2/3 двоочкових, 2/6 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 3підбирання, 2 передачі та 1 перехоплення при 3 втратах та 3 фолах.

Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви