Молодіжна збірна України перемогла юніорську

Чоловіча молодіжна збірна України U-20 перемогла співвітчизників з юніорської команди в поєдинку Міжнародного турніру в столичному СК Меридіан – 111:64.

Як і належить старшим за віком та більш досвідченим, гравці молодіжної збірної вже з перших секунд захопили ігрову перевагу. Юніори розмочили рахунок дальнім влучанням, коли вже поступалися в вісім очок. Втім старші суперники впевнено контролювали перебіг подій та виграли стартову чверть в 11 очок.

Гравці молодіжки і надалі переважали юніорів за влучністю і загалом більше атакували. То ж закономірно, що на велику перерву різниця в рахунку ще збільшилася.

Надалі перебіг подій не змінився. Старші гравці практично у всіх компонентах гри переважали молодших. То ж підсумкова перевага молодіжки в 47 очок стала логічним завершенням зустрічі.

Найрезультативнішим у переможців та у матчі став Андрій Грицак – 20 очок. Дмитро Головчик набрав 19.

У заключний день змагань, 22 червня, молодіжна збірна зіграє з грузинськими однолітками (16:15), а наша юніорська команда зустрінеться зі словацькою молодіжкою (14:00).

Міжнародний турнір
Київ, СК Меридіан

Україна U-20 – Україна U-18 – 111:64 (26:15, 29:16, 27:16, 29:17)
Україна U-20: Грицак (20), Головчик (19), Войналович (16), Козак (10), Лук’ян (9), Коваль (7), Титов (7), Мельник (7), Клевзуник (4), Ємець (4), Бондаренко (2), Михеєв.
Україна U-18: Сидорук (13), Заєць (10), Тиртишник (8), Роздобудько (7), Фреш-Стаханов (6), Івашов (6), Хімічук (6), Горобченко (4), Компанієць (2), Климов (2), Чернега, Шульга, Алтухов, Романовський.

Український форвард Андрій Грицак змінив команду в Іспанії
19-річний гравець виступатиме у другому за силою дивізіоні
Андрій Войналович: найкраще, що сталося на чемпіонаті Європи U-20 - це те, що ми насолодилися процесом
Форвард молодіжної збірної України розповів про враження від виступу на турнірі в Ізраїль
Україна перемогла Польщу та залишилась в європейській еліті: топ-моменти матчу
Команда Валерія Плеханова виграла перший матч за 9-16 місця на чемпіонаті Європи U-20
Україна вийшла на Чорногорію: підсумки ігрового дня на чемпіонаті Європи U-20
Команда Валерія Плеханова продовжить виступ в Тель-Авіві
Збірна України перемогла Польщу і зберегла місце в Дивізіоні А чемпіонату Європи U-20